• bu sene pes 2018 almistim, 2 ay dayanamadim oyun sinir etti beni. istedigim seyleri bir turlu yapamadim pes de.

fifa indirimdeydi, satin aldim. futbol oyunu budur abi ya. tamam top fizigi pes kadar iyi degil ama istedigim herseyi oyuna yansitabiliyorum. online oynamayacagim simdilik. online oynayanlarin neredeyse hepsi sinir kupune donmus, kol kirip duruyorlar.
  • yapay zekası ile insanı çileden çıkaran oyun.efsanevi zorluk seviyesinde orta kafa gol dışında başka gol ne attırıyor,ne de atıyor.
  • keşke adam gibi bir adam çıksa da "kardeşim ben bıraktım, al x miktar coin, sana hediye ediyorum" dese.

tanım : coins ihtiyacım olan oyun
  • çok gerçekçi oyun. kariyer modunda fenerbahçe'yi şampiyonluğa ulaştırmama rağmen kovuldum.
  • acaba benim yaşadığım, eski fut team'i fifa 18'e aktaramama sorununu yaşayan var mıdır merak ettiğim oyun.

çömez gibi görünüyoruz "est date 04 jan 2017" filan görününce. ea forumlarda yazmış millet ama çözüm ulan göremedim.
  • her şey o kadar iyi başlamıştı ki... çok sevdim oyunu ultimate team dedim ne süper şey rakiplere profesyonelde sallıyorum hatta kimyası düşüklere dünya klasında bile fark atıyorum seçkin 3te haftayı bitiriyordum. sonra ne olduysa plus almamla oldu. meğer onlineda eski savunma modunda oynayamıyormuşuz. eski savunmadan da arkadaş tavsiyesiyle haberim olmuştu keşke hiç olmasaymış. döndük mü taktiksel savunmaya. o ne boktan bir şeydir savunma yapamaz oldum. bir de inanılmaz faul yapıyorum kareye her basmam nerdeyse faulle sonuçlanıyor. onlineda 2-0 kazandığım maçı üç penaltı yaptırıp kaybettiğim oldu. ultimate team desen nerdeyse her maçı dünya klası zorluğunda oynayacakken profesyonelde kaybeder oldum. bütün tadım tuzum kaçtı. akıl verecek olan olursa çok mutlu olurum.
  • psn store’da aylardır 100tl olan oyun.
  • son 4-5 gündür telefon uygulamasından transferlerimi düzenlemek dışında hiçbir şey yapmamama rağmen şu an hesabımda 16 adet farklı paket bulunan oyun. bunun sebebi nedir? bilen yeşillendirebilir mi?

edit: mesaj atıp beni aydınlatan yazarlara teşekkür ediyorum. 16 paketten gele gele 86 pepe ve 85 subasic geldi. toplam 70-80 k kadar bir jeton elde ettim sanırım. teşekkürler ea.
  • pro clubs’da kulup aradigim oyun.

kotu degilim, iyi de degilim. savunmayi beceremiyorum tactical pek, ama pasli oynarim muz orta keserim.
hesabın var mı? giriş yap