• an itibariyle yayınlanmış oyun modudur. bu modu oynayabilmeniz için konsolunuzda fifa 18 sekmesine gelerek options tuşuna basıp güncellemeleri kontrol et demeniz yeterli. her türlü soru için yeşillendirebilirsiniz.

not: bu başlık fifa 18 ve ultimate team başlığı ile karışmaması için açılmıştır.

edit: güncellemenin boyutu 5,956 gb’dir. herkese bol şans. bol bol paket açmaya çalışın ilk zamanlarda kadroyu iyi yaparsanız sonrasında zorluk çekmezsiniz.

edit2: ilk olarak izlenimlerim gayet başarılı. transfer pazarı olmaması gayet güzel. herkes eşit şartlarda başlıyor gibi gözüksede önceki fut takımından coinsi olanlar daha fazla paket açacağı için daha hızlı kadro kurabilecekler.

gözüme çarpan ilk yenilik uzatma dakikasını saniyeyle birlikte gösteriyor olması. sbclerde temel olanları hemen yapmanızı öneririm. ardından ikon sbcsi var onu da hemen yapın iyi bir icona sahip olun derim.

oldu da paketten aynı oyuncu çıktı diyelim bu durumda hızlı sat yapmayın. kopya arşivi diye bir sekme getirmişler direk kopya oyuncuyu oraya gönderin sbclerde kullanırsınız.

paket içerisinden çıkan altın paketi ve premium altın paketlerini dünya kupası oyun modunda değil diğer futta kullanabiliyorsunuz. bu nedenle arada bir ultimate team menüsüne gidip oradaki paketlerinizi de açın.

edindiğim tecrübeleri aklıma geldikçe buradan paylaşacağım. sevgiler saygılar.
  • evet arkadaşlar packler gümbür gümbür, millet twitchde 10 dakika içinde icon açtı. biz hala indiriyoruz

edit: paketten iyi oyuncular cikiyor, ve neredeyse bir icon bedava sbcde. 300k coin harcayip paket actim. kadrom su sekilde

aguero-messi-mbappe-modric-matuidi-lemar-filipe luis-puyol-pepe-vrsaljiko-de gea

yedekte de japon icon var paketten geldi o da. kazandiginiz mac basina bir pack(tek oyunculu) gruptan cikarsaniz 2 pack(biri 7.5klik) sampiyon olursaniz 3 pack veriyor. ve coin odulleri. dun gece magazayi kapattilar paket acilmiyor. ea menajeri 24 saat icinde acilacagini soyledi. millet cok yuklendi tabi.

pack ağırlıkları çok yüksek, 1 de gea daha açıp üzülüp üstüne yashin açtım. ya ben çok şanslıyım ya da packler abartı. ama söylenene göre turnuva boyunca gelecek sbcler ve in formlar daha nadir ve iyi olacakmış. oyuncuların ratingleri de turnuva boyunca performansa dayalı değişecekmiş.
  • eve gider gitmez indirip oynayacağım mod.
  • arkadaş sınav zamanı reva mı bu :(((
  • ultimate team boku yüzünden 2 monitör kırıp sonunda makineyi satmamın ardından bana tekrar cilve yapan mod.
  • fifa 18'in makyajlı halidir ve dünya kupası oyunlarının en temel ve kanaatimce en keyifli ögesi olan elemelerin yer almadığı eklentidir.

oysa; alacaksın ülkeni, elemelerden itibaren oynaya oynaya tadını çıkarıp, pastanın üzerine çileği kupa maçlarında koyacaksın.

buna karşın stad detayları ve katılmayan ülkelerin bile formalarını güncellemeleri güzel bir detay. eskiden kadrolar gibi katılmayan takımların formaları da güncel olmazdı. ayrıca formalardaki fontlar da gerçeğe neredeyse yakın yapılmış ve futbolcuların omzuna vb gelen font hataları görülmüyor.

yalnız kadroların güncelliği konusunda hem katılan hem katılmayan ülkelerde sorun var. brezilya milli takımı ve ülkemizin kadrolarına bakan bu durumu anlayacaktır.

bedava içerik olduğundan maalesef bu tip beklentilere girmek yersiz oluyor ve malum fifa, fut'tan para kazanmayı birinci önceliği haline getireli çok oluyor.

bedava olmasa 2/10
    bedava oldugu için 5/10
  • türkiye milli takımında cengiz ünder'in olmayıp, arda turan ve burak yılmaz gibi adamların yer almasıyla şaşırtmış pack. çok mu zor abi bu kadar güncelleme içinde kadrolara da üstün kötü bir göz atmak! arda turan dediğin "adam", dünkü oyuncu değil ki, cengiz ünder de bizim mahallede top oynamıyor ki! tanımıyor musunuz bu futbolcuları!?
  • oyun zorlaşmış ya... pro’da top oynatmadılar :d brezilya ile girdim gruplara. ilk maç isviçre. kalecimin hatasından 1-0 geriye düşüp çevirdim 2-1. ikinci maç kosta rika. yine klasik 1-0 geriye düştüm.1-1 yaptım. 2.yarı firmino’yu oyuna aldım 1 dk sonra golü attı,santra dönüşü tıkladılar bi tane :) navas coştu,wakabayashi mod resmen. amaa 5 dk kala diego çıktı sahneye. 3-2 aldım. zevkli. ama tabii nerede o fifa rtwc 98 ruhu... :)
  • ultimate team'de akşamdan beri mağazaya şu an ulaşılamıyor, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz hatası veren mod. pc versiyonu için konuşuyorum. mağazaya ve paketlerine erişebilen var mı ?

tanım: profesyonel zorlukta güç bela gol atılabilen mod, momentumun a. koymuş yine ea sports.
hesabın var mı? giriş yap