şükela:  tümü | bugün soru sor
 • http://fifa18eksilig1.leaguerepublic.com/

  2. sezonumuz 12'şer takımlı 4 grup (a-b-c-d) şeklinde (toplam 48 oyuncu) olacak ve geçen sezondan devam eden arkadaşlarımız katılım öncelikli olmak üzere son durum itibariyle 28 yeni oyuncu aramıza katılacaktır.

  yeni oyuncuların katılımı adil bir uygulama olması açısından admin kullanıcıya (@likeaboss) mesaj atma sırasına göre geri dönüş yapılarak belirlenecektir. katılmak isteyen arkadaşlar admin arkadaşa şu andan itibaren dm mesaj gönderebilirler!

  katılım talebinizi içeren mesajda mutlaka psn adınızın doğru ve eksiksiz bir şekilde yer alması, size admin tarafından katılım onayı dönüşü yapıldığı andan itibaren hemen akabinde ''ps messages'' uygulamasının telefonunuza yüklenmiş olması gerekmektedir.

  şimdiden aramıza hoşgeldiniz!

  resmi web sayfamızdan da takip edebilirsiniz :

  http://fifa18eksilig1.leaguerepublic.com/

  (tüm kurallar, sonuçlar, fikstürler ve diğer bilgilere ulaşabilirsiniz.)

  sevgili oyunun orijinal modlarından sıtkı sıyrılmış online fifa 18 oyuncusu yazarlar!

  fifa 18 başlığı altına yazdıklarıma katılıp ilham alan bir arkadaşın da fikir ve desteği ile katılım talebi ve mahiyetine göre kendi aramızda bir lig oluşturmaya karar verdik.

  resmi maç takvimi :

  1. hafta resmi maç saati pazar 21.45 (cuma 00.00 - ile pazar 23.59 arasında anlaşmaya bağlı oynanabilir.)

  2. hafta resmi maç saati salı 21.45 (pazartesi 00.00 - ile salı 23.59 arasında anlaşmaya bağlı oynanabilir.)

  3. hafta resmi maç saati perşembe 21.45 (çarşamba 00.00 - ile perşembe 23.59 arasında anlaşmaya bağlı oynanabilir.)
  birebir mesajlaşmada karşılıklı anlaşılamayan durumda resmi maç saati online olan takım ispat ederek 3-0 hükmen galip sayılır. anlaşamaz online olmazsa iki takım 0 puan -3 averaj.

  önemli not: kimsenin reel'den birbirini tanımaması bu turnuva için olmazsa olmaz şarttır. (şeffaflık ve keyif açısından daha iyi olur kanaatindeyim.)

  platform : play station 4 . -pc için ayrı bir başlık oluşturuldu diğer platformlar da ayrı başlıkta toplanabilirler- (bkz: fifa 18 pc ekşilig)

  önemli not2 : gruplar arası iletişim ve duyurular oluşturulacak ps messages (play station içerisindeki mesaj sistemi ayrıca android ve ios uygulamaları da mevcut) grupları ile sağlanacaktır. katılımı kesinleşen arkadaşların söz konusu uygulamayı indirmesi play station açık değilken de iletişimde olabilmek adına önem arz etmektedir. (whatsapp gibi kişilerin telefon numarası başta olmak üzere kişisel bilgilerini içeren bir platforma sıcak bakmıyoruz. isteyen istediği oyuncu ile kendi bilgilerini paylaşabilir.)

  ekşilig ile ilgili tüm güncel duyuruları bu entry'den ve web sayfasından takip edebileceğinizi hatırlatır; iyi oyunlar dileriz.
 • ultimate team'den sıkılan bünyelere ilaç gibi gelecek etkinliktir.
 • fifa 13teki efsane lig benzeri bi oluşum olacaksa varım diyorum.
 • playstation 4 platformunda olacak ise her türlü dahil olacağım ligdir.
 • takımlar kura ile belirlenip, 5 yıldız olmayan takımlardan oluşacaksa niyetlendiğim oluşum.
 • eğer oluşturulursa benim de dahil olmak istediğim lig.
 • varim diyorum
 • içinde yer almaktan gurur duyacağım oluşum
 • playstation 4 platformunda bir +1 de benden.
 • ps4 ile katılmak istediğim lig.