şükela:  tümü | bugün
  • http://fifa18eksilig1.leaguerepublic.com/

!!!! arkadaşlar 3. grup da oluşturulmuştur. şu an 18 takımlı 3 lig ile (54 oyuncu) yola çıktık. güzel maçlar oluyor. taahhüt ettiğimiz gibi elimizden geldiğince herkesi kucaklayacak uzun soluklu bir oluşum halindeyiz.

oyuncular! web sayfamızda ana sayfada yer alan kuralları lütfen bir kaç kez dikkatlice okuyunuz!!!

resmi web sayfamızdan her şeyi takip edebilirsiniz :

http://fifa18eksilig1.leaguerepublic.com/

(tüm kurallar, sonuçlar, fikstürler ve diğer bilgilere ulaşabilirsiniz.)

sevgili oyunun orijinal modlarından sıtkı sıyrılmış online fifa 18 oyuncusu yazarlar!

fifa 18 başlığı altına yazdıklarıma katılıp ilham alan bir arkadaşın da fikir ve desteği ile katılım talebi ve mahiyetine göre kendi aramızda bir lig oluşturmaya karar verdik.

1. 2. ve 3. grup katılımcıları belirlendi. (elimizden geldiğince düzgün bir şekilde süreci yürütmeye çalışıyoruz emin olabilirsiniz.)

resmi maç takvimi :

1. hafta resmi maç saati pazar 21.45 (cuma 00.00 - ile pazar 23.59 arasında anlaşmaya bağlı oynanabilir.)

2. hafta resmi maç saati salı 21.45 (pazartesi 00.00 - ile salı 23.59 arasında anlaşmaya bağlı oynanabilir.)

3. hafta resmi maç saati perşembe 21.45 (çarşamba 00.00 - ile perşembe 23.59 arasında anlaşmaya bağlı oynanabilir.)
    birebir mesajlaşmada karşılıklı anlaşılamayan durumda resmi maç saati online olan takım ispat ederek 3-0 hükmen galip sayılır. anlaşamaz online olmazsa iki takım 0 puan -3 averaj.

önemli not: kimsenin reel'den birbirini tanımaması bu turnuva için olmazsa olmaz şarttır. (şeffaflık ve keyif açısından daha iyi olur kanaatindeyim.)

platform : play station 4 . -pc için ayrı bir başlık oluşturuldu diğer platformlar da ayrı başlıkta toplanabilirler- (bkz: fifa 18 pc ekşilig)

yoğun talep nedeni ile başka kullanıcılar vasıtası ile aynı düzen ve kurallarla çok sayıda lig oluşturularak isteyen herkesin katılımı sağlanmaya çalışılacak ve ligler bittiğinde çapraz eşleşmeli bir üst lig tertip edilecektir. (böylelikle şampiyonluk şansı kalmayan oyuncuların da lig bitene kadar motivasyonu devam edecektir.)

fıfa 18 ekşilig -
    1.grup katılımcıları nihai olarak şu şekildedir:

1) bialo czerwoni lıverpool (admin)
    2) cubi arsenal
    3) vinc3 tottenham
    4) oglum cay soyle bakma sigir gibi napolı
    5) linus b. dortmund
    6) sarper s.s. lazio
    7) freedomforus everton
    8) neistiyorsun as roma
    9) angrist ac milan
    10) neonsurfing ınter
    11) dusun dusun boktur isin as monaco
    12) speed benfica
    13) hwroang leicester city
    14) 1v0 bayer leverkusen
    15) eskidendi cok eskiden fc porto
    16) metket ol.lyon
    17) eglence icin odasinda ates yakan insan villarreal
    18) rendell valencia

2. grup katılımcıları nihai olarak şu şekildedir:

1) the j stands for j (admin) sport. lisbon
    2) amerikaya gitmek isteyen adam napoli
    3) aynen jhonny waynen arsenal
    4) shineon villarreal cf
    5) mywineinsilence valencia cf
    6) unbestimmt porto
    7) kissofh3ll beşiktaş
    8) cristopher marlowe inter
    9) number nine b. dortmund
    10) emrico ss lazio
    11) xavier naidoo ath. bilbao
    12) nuh gemisini kaçıran soyu tükenmiş canlı ac milan
    13) im yes perfecto liverpool fc
    14) soyasoslupismistavuk as roma
    15) elm sokagi sakinleri leicester city
    16) amabisor tottenham
    17) erdi fenerbahçe
    18) ultrasgala as monaco

3. grup katılımcıları nihai olarak şu şekildedir:

1- likeaboss (dortmund) | psn: likeaboss1905
    2- mythology 12 (tottenham) | psn: barisarock07
    3- cay koy geliyorum (liverpool)
    4- perfectum (arsenal)
    5- michel angel (milan) | psn: rmichelangelo
    6- uzumlerin gazabi (rb leipzig)
    7- demokrasi sevdalisi diktator (everton)
    8- zenciamacalismiyor (roma)
    9- ojovduvi (valencia)
    10- mofha (monaco)
    11- bizhaladeveyebiniyoruz (napoli)
    12- su ustunde yasayan balik (lyon)
    13- striknin (inter)
    14- eksiyi fethetmeye gelen islamci genc (porto) | psn: babeesh
    15- reddzone (sevilla)
    16- versaceprecious (sampdoria)
    17- paixsociale (leicester city) | psn: vieuxpoesie
    18- sertori (marseille)

takipte kalınız.

önemli not2 : gruplar arası iletişim ve duyurular oluşturulacak psn messages (play station içerisindeki mesaj sistemi ayrıca android ve ios uygulamaları da mevcut) grupları ile sağlanacaktır. katılımı kesinleşen arkadaşların söz konusu uygulamayı indirmesi play station açık değilken de iletişimde olabilmek adına önem arz etmektedir. (whatsapp gibi kişilerin telefon numarası başta olmak üzere kişisel bilgilerini içeren bir platforma sıcak bakmıyoruz. isteyen istediği oyuncu ile kendi bilgilerini paylaşabilir.)

ekşilig ile ilgili tüm güncel duyuruları bu entry'den ve web sayfasından takip edebileceğinizi hatırlatır; iyi oyunlar dileriz.
  • ultimate team'den sıkılan bünyelere ilaç gibi gelecek etkinliktir.
  • fifa 13teki efsane lig benzeri bi oluşum olacaksa varım diyorum.
  • playstation 4 platformunda olacak ise her türlü dahil olacağım ligdir.
  • takımlar kura ile belirlenip, 5 yıldız olmayan takımlardan oluşacaksa niyetlendiğim oluşum.
  • eğer oluşturulursa benim de dahil olmak istediğim lig.
  • varim diyorum
  • içinde yer almaktan gurur duyacağım oluşum
  • playstation 4 platformunda bir +1 de benden.
  • öncelikle bir kaç kural belirlenmesi açısından eşit yıldızlı takımların birbiri ile mücadele etmesi gerekmekte olan ev sahibi deplasman şeklinde her maçı ev sahibinin seçtiği takımın yıldızına göre olması gereken turnuva.

herkes real madrid alırsa bayık oluyor. ben 3 yıldızlı takımımla oynamak istiyorum.

not: beni de yazın.
136 entry daha