• pc platformunda olsa da yesek dediğim.
  • nba deki gibi konferanslara ayrılmamız gerektiğini düşündüğüm lig ki yeterli takım olacaktır.
  • ohoo neler dönmüş ya. başlığı sabah gördüm. katılım ve öneriler için mesaj atınız yazıyordu. haliyle başlığı açan arkadaşa mesaj attım. herhangi bir dönüş olmadığı gibi sadece entry girenlere hak tanınmış, üstüne ikinci grup da kurulmuş. saçmalığın daniskası. ne diyelim hayırlı olsun.
  • beni de aranıza alın canlar...
  • çaylaklara bir el atsanız hani sesimizi duyuramıyoruz:(
  • 3. 4. liglerde açılsın beni de yazın.
  • yazılan entrylere bakarak rahatlıkla 3. grubunda oluşturalacağı gözüküyor. ben de dün 2.ye yetişemedim, ne yapmamız gerekiyor?

psn:erdilss
  • bir ve iki numaralı grupları kaçıran birisi olarak, üçüncü grubu kurmamızın önünde hiçbir engel yok diyorum.
    talep oldukça fazla. vakti zamanı olan bir arkadaşımız elini taşın altına koyup, organize ederse 3. grupta futbol şöleni başlayabilir.
  • başta oluşturulan grupların devamı olmak üzere tüm hususlar hakkında güncel bilgilendirmeleri başlığın ilk entry'si üzerinden gerçekleştirmeye çalışıyoruz. tek tek mesajlara dönmek çok güç. oradan takip ederseniz güzel bir oluşum içerisinde olacağız gibi duruyor.

herkese iyi oyunlar...
  • ps4 için 3. grup veya yedeklere beni de yazınız.
hesabın var mı? giriş yap