şükela:  tümü | bugün
  • ps 4 portalında galatasaray sözlük'teki güzel insanlarla bir araya gelip galatasaray pro isminde bir takım oluşturarak terör estirdiğimiz oyundur.

tam bir kolej takımı havasında maçlarımıza çıktığımız, makarının ve kahkahanın eksik olmadığı bana kalırsa fifa'nın en keyifli modudur.

dostluk maçı ayarlamak için sportif koordinatörümüz ile görüşebilirsiniz.
  • deneyimli 91 st olarak aktif kulüp aradığım fifa 18'in eğlenceli modu.
  • 32 macta 27 gol 7 asistle rastgele modda takildigim oyun modudur. st oynayan seri bir sol kanat ve forvet oyuncusuyum gerekli transferler icin yesillendirebilirsiniz
    platform: ps4
  • dün gece yarısı tek başıma fırtınalar estirirken ayak üstü mod kısmında isviçre'de yaşayan bir türk ile tanıştığım oyun modu.

eleman takım arıyor musun dedi, evet dedim. çağırdı takımına. gittim. bir baktım gücü 99. nasıl oldu bu dedim, hile yaptım dedi. bu modun bile hilesi çıkmış ya lan.

söylediğine göre ea sports hile yapanları tespit edip, bu eleman dahil herkese mail göndermiş 15 ocak 2018'de karakterlerinin sıfırlanacağıyla ilgili. en baştan başlayacakmış mecburen. ilginç.

not: ps4
  • 99 overallı hilekar piçlerden oynanılmaz hale gelmiş mode.

ea izin verirse bunlar da yapar ama 99 da olsalar, yine koyuyoruz yine koyuyoruz.

düzeltme : bahsettiğim hile ps4 platformunda da gerçekleşiyor.

örneğin ; https://www.youtube.com/watch?v=5lpcevlq-_e
  • ekşisözlük fifa 18 ligi bünyesinde kurduğumuz ve division 7'de mücadeleye devam ettiğimiz takımımıza yeni arkadaşlar aradığımız mod. şu an için takımda 12 kişiyiz. ama her gece aynı sayıyı yakalayamadığımız için takıma girememek gibi bir sıkıntı söz konusu değil. başvurmak isteyen arkadaşlara bi yeşil uzaktayım.

edit: ps4
  • 92 st olarak yeni maceralara açık olduğum oyun modu.

son update ile 99 overallı hilekarlar da temizlendiğine göre daha adil bir ortamda yeteneklerimizi göstermenin vakti gelmiş demektir. takımınıza lig deneyimi olan, avrupa liglerinde de deneyim sahibi acar ve yaşça da olgun bir takım arkadaşı arıyorsanız gelin konuşalım.

lige katılalım ama. oyun içi div 1 kasmak sadece antrenman kafası olsun.
  • ps4 üzerinde, 23 maçta 1 gol 7 asist ve %77 pas isabet oranı ile henüz yolun başında 82 bir defansif orta saha olarak takım arandığım fifa 18 modu. bakalım bulabilecek miyiz.

edit: nefis bir takımda nezih bir ortamda stoper olarak kariyer yapıyorum an itibariyle..
  • pc platformundaki takımımıza stoper ve kaleci aradığımız oyun modu.

takımımız ve lig ile ilgili bilgiler aşağıdaki bakınızda saklı swh.

(bkz: ekşi fc)