• çeşitli liglerde şampiyonluk için mücadele eden ps4 pro club takımımıza doğru pozisyon almayı bilen ve pas oyunu oynayacak kanat oyuncuları aramaktayız. eğer futtaki saçmalıklardan sıkıldıysanız ve 11 kişilik takımlarda gerçek bir futbol deneyimi yaşamak istiyorsanız pro clubs moduna bekleriz. ilgili olanlar yeşillendirebilir.
  • takımındayer vermek isteyen olursa bir yeşil kadar uzağım mevki farketmez maksat muabbet :)
  • ps4 üzerinde, 23 maçta 1 gol 7 asist ve %77 pas isabet oranı ile henüz yolun başında 82 bir defansif orta saha olarak takım arandığım fifa 18 modu. bakalım bulabilecek miyiz.

edit: nefis bir takımda nezih bir ortamda stoper olarak kariyer yapıyorum an itibariyle..
  • birlikte oynayabileceğiniz insanlar varsa gayet zevk alacağınız bir oyun modudur.

not: pas oyununu seven ve "cm,cam,of" oyuncusuna ihtiyacı olan takımlar varsa bir yeşil uzağınızdayım.
    edit: platform-pc
  • dün gece yarısı tek başıma fırtınalar estirirken ayak üstü mod kısmında isviçre'de yaşayan bir türk ile tanıştığım oyun modu.

eleman takım arıyor musun dedi, evet dedim. çağırdı takımına. gittim. bir baktım gücü 99. nasıl oldu bu dedim, hile yaptım dedi. bu modun bile hilesi çıkmış ya lan.

söylediğine göre ea sports hile yapanları tespit edip, bu eleman dahil herkese mail göndermiş 15 ocak 2018'de karakterlerinin sıfırlanacağıyla ilgili. en baştan başlayacakmış mecburen. ilginç.

not: ps4
  • ps4 üzerinde, 400 maçta 296 gol 118 asist ile takım aradığım moddur. forvet, 89.
  • ekşisözlük fifa 18 ligi bünyesinde kurduğumuz ve division 7'de mücadeleye devam ettiğimiz takımımıza yeni arkadaşlar aradığımız mod. şu an için takımda 12 kişiyiz. ama her gece aynı sayıyı yakalayamadığımız için takıma girememek gibi bir sıkıntı söz konusu değil. başvurmak isteyen arkadaşlara bi yeşil uzaktayım.

edit: ps4
  • fifa’nın en eğlenceli modudur. çok sık giremesem de takım aramaktayım. moo, kanatlar ya da dmc oynayabilirim. pas oyununda iyiyimdir.

not: ps4
hesabın var mı? giriş yap