64 entry daha
  • path of glory kartlari bir nevi adini otw ye yazdiramayan oyuncular icin cikartilmis otw benzeri kartlar. sezon boyunca tots disindaki performans kartlari ciktikca degerleri yukselecek. oyuncular sadece paket acarak elde edilebiliyor. sbc ile elde edilen untradablelar ise daha az populer olan ve sanirim bir sure boyunca her gun yayinlanacak reserve oyunculari gibi. bunlar da upgrade alacak, aslinda gereksiz gibi gozukseler de if aldikca degerleri yukselecegi icin yuksek rating ve special kart gerektirecek sbc ler icin yapilmalari bence elzem. kenarda 2 3 ay bos bos duracaklar belki ama tam aradiginiz adamin sbc si geldiginde lifesaver olup sizi bir tane path to glory oyuncusuna 100k vermekten kurtarabilirler.

25 ana rtg kartlarindan goze carpan bazilari;

jesus - allah belasini versin
    ascensio
    bakoyoko
    sane
    gomez
    marquinhos
    saul
    howedes
    forsberg
  • oyunun baslarinda gameiro, sane ve bakayoko’dan tiksinmistim ama sanirim onlara gozum alisti artik. su ara beni sinirden delirten ikili jordan lukaku ve alejandro gomez. hadi gomez zaten 84 ratingli iyi bir kart ama bu kara gotunu simtigim lukakusu oyundaki en iyi sol bek performansini nasil veriyor anlamiyorum.
174 entry daha
hesabın var mı? giriş yap