• başlığı altında gereksiz romantiklik yapılan oyun modu. ronaldo %90'ımızın elindeki hücum oyuncularından daha iyi beyler, kusura bakmayın.
  • messi ve ronaldo’ya gerçekten gerek yok. zaten benim kadrom onlara uygun değil

ikonu olanları kıskanıyorum evet, nasıl düşürüyorlar şaşırıyorum. sbc’de hagi kasıyorum aylardır, bağışlamasam sbc’ye de satsam daha verimli kullanabilirdim belki. ama çekilen her çile kutsal hagi’m için.

orta sahada hızlı değil de iyi pas yapan cmler ve ahtapot gibi bir cdm sizi orta sahada çok üstün yapar. tek paslarla ve ara pas değil normal paslarla çıkmaya çalışın. ilerdeyken rakip ceza sahasında da asla ara pas kullanmayın öndeki oyuncunun önü bomboş olmadığı takdirde tabii. sakinlik çok önemli. gerçek futbol gibi hazırlık pasları yapın.

hızın işinize yarayacağı mevkiler sağ ve sol bekler. atağa çıkarken onların yandan deparları çok etkili ataklara sebebiyet veriyor. içerde de fiziği iyi olan st’lar varsa işiniz çok zor değil. ben st’da hız değil fizik konusuna daha çok önem veririm. fiziği düşük adamlar ne kadar hızlı olursa olsunlar pamuk gibiler. hemen düşüyorlar.

şut atarken yerden sert şut kullanılırsanız gol ihtimali %70lerde.

dk 60lara doğru kontra atak kullanıp yine tık tık tek paslarla çok rahat gole gidebilirsiniz.

son olarak sanırım ve deneyimlerime göre fut champions modda ve squad battles modunda momentum yok. bu kadro champions kadrosu, diğer modlarda da rating 86 değil 81, ilk 11 aynı.

ps4 konsolunda oynamak isteyen olursa yeşillendirmeniz kafi biraz eğlenelim yau.
  • oncelikle

https://m.youtube.com/…nel/ucrycpdgr8ptlkjeh9fp5ueq

kanalinda bazi oyunculari kisa kisa degerlendiren iyi bi tunuslu arkadas var. ozellikle kaleci karsilastirmak zor oldugundan kendisi takip edilebilir.

oyunda ronaldo'nun ve messi'nin yillardir en yi olmasini saglayan en buyuk ozellik aslinda composurelarinin bir hayli yuksek olmasidir. yoksa chem kartlariyla zaten diger degerleri bu oyuncularin da sahip oldugu degerlere cekebiliyorsunuz. bazi degerler ise bu kartlarla degistirilemiyor. composure bunlardan biri misal. benzer oyun ici puanlara sahip oyuncunun nasil farklilik gosterecegini 3 sey belirliyor yanilmiyorsam;

1 - fizik (sprinti, cevikligi, calim hizi vs etkiler)
    2 - composure (baski altinda oyuncunun ozelliklerini ne derecede kullanabilecegini etkiler)
    3 - stamina (azaldikca diger base attributelar belli bir sirayla verimini kaybeder)
    4 - international reputation point (bir oyuncunun overall ratingini sadece in game statlar belirlemez eger oyuncunu daha yuksek bir ratingi hakediyorsa bu ek bir puanla bi iki tik yukseltilir ancak bunun oyun ici performansina etki edip etmedigini bilmiyorum)

bu yuzden 1 hafta once edindigim 99 composureli pirlo karti benim icin 2m coinlik ronaldo'ya bedeldir boyle de olmali bence. yoksa icon'lu ronaldo'lu messi'li romantik kadrolara saygimiz sonsuz :)
  • script’in yasattiklari ile sinir krizlerine sokan fifa 18’in online oyun modu. ne kadrolar denedim yine de momentum ve scrptin kurbani olmaktan kacamadim. momentum bende iken elite’leri tokatliyorum eyvallah ama ne zaman momentum karsiya gecse duz pas atamayan oyunculara evriliyor benim takim. genelde gold 2 civari bitiriyorum. win streak 4-5 mac yapabiliyorken loss streak 7 maci bile gordu.

ayrica ban yemeden nasil coin alabilecegimi bilen varsa yesillendirsin lutfen. piyasa fiyatlari nedir coin aliminda onu da bilmiyorum ama uygun fiyatli olursa alabilirim.

platform:ps4
  • messi’yi almis ve 7-8 macta kullanmis birisi olarak soylemek isterim ki, yaptigimiz chemistry style muhabbeti uzgunum ki fakir edebiyatiymis. bu oyunda sadece gorunen ozelliklerin olmadiginin farkindaydim ama bu delinin sirtinda en baba defans oyuncularini tasiyarak gol atmasini da beklemiyordum. adam resmen game changer. yani suna su karti bastim messi gibi oldu muhabbetine cidden gerek yokmus :)

bunun disinda bir yandan da bela aldim basima cunku adami takima baglamak icin bir de aguero’yu almam lazim. bu yuzden simdilik yedekten sokarak kullaniyorum.

mevcut ve hedefledigimiz takimi da yazalim tam olsun. ıki haftaya tamamlarim gibi duruyor.

mevcut

4321

reus - aubameyang - robben

del piero (92) - vidal - rui costa (90)

alaba - omer - sokratis - kimmich (86)

leno

hedef

4321

alexis sanchez - aguero - messi

vidal - del piero (92) - rui costa (90)

alaba - boateng - sokratis - kimmich (86)

neuer
  • sunucularına yarım saattir bağlanamadığım.

var mı aynı sıkıntıyı yaşayan?
  • ulan 1 haftadır bekliyorum ki boş zamanım olsun da oynayayım diye onda da serverları kapatıyorlar. şansıma tüküreyim
  • fut champions'da allahına kadar momentum olan mod. 2013'den beri oynuyorum en belirgin momentum 2018'de değil belki ama bu oyunda da inanılmaz momentum var. hangi maçı alacağını, hangi maçı kaybedeceğini anlıyorsun. bunu bilerek paket falan almamak gerekiyor.
  • şu ana kadarki en iyi team of the week'in geldiği oyun modu.

lig arası yaramış, epl'den ne kadar kaliteli adam varsa doluşmuş, yarın açacağım totw pack'ten en az 1 tanesi gelse de parayı kırsam.
  • şu ana kadarki en iyi team of week değil de en meta kaç oyuncu varsa if'ini koparıp gelmiş anasını satim. önümüzdeki pazartesi tots da düşerse herkeste bu kartları görürüz artık (fiyatları ekstra düşeceğinden ötürü)

bir kaçı;

pogba 89 cm
    alli 86 cam
    sanchez 91 lf
    dybala 90 rw
    firmino 86 st
    willian 86 rw

aralarında tek laf söyleyemediğim epl oyuncusu 86'lık yeni st kartıyla arnautovic. bak bu kartı alıp karşıma çıkın gıkımı çıkartmam. bıktım artık her maç aynı oyuncuların karşıma çıkmasından.

team of the epl
hesabın var mı? giriş yap