şükela:  tümü | bugün
  • ...
  • şu ana kadar bundesliga, seria ve epl’den takımlar kurdum, bu liglerden belli başlı oyuncuları deneme şansım oldu, is bu entry denemeler devam ettikçe güncellenecektir;

bundesliga:

(bkz: goretzka)
    (bkz: naby keita)

seria:

(bkz: khedira)
    (bkz: benatia)
    (bkz: nainngolan) harika
    (bkz: jordan lukaku) harika
    (bkz: belotti)

epl:

(bkz: gueye)
    (bkz: rashford)
    (bkz: son)
    (bkz: wanyama)
    (bkz: klaasen)
    (bkz: gabriel jesus)
    (bkz: smalling)
    (bkz: bailly)
  • bu sene calcio a; super lig ve epl kadrolari kurdum. en keyif aldigim kadro ise kesinlikle calcio a. kalede donnarumma kesinlikle fiyat performans olarak yeterli gelecektir. gobekte koulibaly, benatia, manolas, jesus ve tonelli beslisini denedim. jesus haric hepsi iyiler ama koulibaly icin ayri parantez acilabilir. inanilmaz bir fizik ustunlugu kuruyor rakip forvetler uzerinde. orta sahada paraniz olursa kesinlikle matuidi kullanin. iki yonlu de sizi tatmin edecektir ozellikle defansif anlamda inanilmaz. parolo, bonaventura, brozovic, arasindan sutlar bakimindan parolo acik ara onde yay ve cevresinden affetmiyor. belotti ve felipe anderson ilerideki butun gol yukunuzu tasiyacak gucteler. sol acik icin douglas costa bana paketten cikti gayet memnunum baska birisi ile oynamadim. sol bek ve sag bek icin; solda lukakuve dalbertyeterli seviyede. sag bek icin size tavsiyem sentinel basilmis cancelo olacaktir. herkese weekend league'de basarilar.
  • (bkz: if fellaini)

tam bir ahtapot, orta sahayı tek başına domine ediyor, pacewhore değilseniz hızına falan bakmayın direk alın koyun merkeze, kafanız rahat olsun.
  • mbappe, ciğeri kenara atıp sadece koşup gol atabilirsiniz
  • aferin lan güzel başlıklar bunlar, takdir ettim. ben de ekleyeyim;

poty sean maguire (st)
    poty anders christiansen (cm)

serie a:
    koulibaly (cb)
    if brozovic (cm)
    insigne (lw) - bu hafta ilk if'ini almasını bekliyorum
    asamoah (lb)

ligue 1:
    subasic (gk)
    thiago silva (cb)
    ptg marquinhos (cb)
    loic perrin (cb)
    dani alves (rb)
    marco verratti (cm)
    remy cabella (cam)
    hatem ben arfa (cam)
    lucas (rw)
    halloween depay (lw)
    meite (cm)

mls:
    if romain alessandrini (rw)

süper lig:
    menez (st)

bundesliga:
    otw tolisso
  • (bkz: florenzi)
  • epl için:

(bkz: tiemoue bakayoko)
    (bkz: heung-min son)
    (bkz: eric bailly)
    (bkz: gabriel jesus)
    (bkz: virgil van dijk)
    (bkz: ederson)
  • (bkz: lozano)

messi ronaldo iconlar falan hikaye. second in form olanı adam resmen buglı, akıyor tutamıyorsunuz hiçbir şekilde. rakipteyken bol bol sövdüm en sonunda ben aldım şimdi de ben küfür yiyorum muhtemelen.
  • uzun süredir entry girilmemiş. bazı tots’lar ve bazı ucuz ıf’ler üzerinden değerlendirme yapayım. özellikle ucuz olanları değerlendirmeye çalışacağım.

premier league:
    tots doucoure
    bakayoko’nun daha iyisi. ama ucuzluğundan dolayı tercih edilebiliri. defans ile inanılmaz ortak çalışıyor. tam bir asker; görev adamı. yalnız sıkıntısı, biraz yavaş kalabiliyor. yanını eğer biraz daha hızlı bir adamla desteklerseniz değerinin 2-3 katı verim alırsınız. tek başına o kadar iyi değil.

tots young
    fiyat/performans olarak çok başarılı bir sol bek. pozisyon kaptırmıyor. arada atağa çıkma konusunda da iyi.

tıf son
    bu bebeği alın, sol kanat yerine forvet oynatın. eskiden pahalıydı ama fiyat düşüşünden o da etkilendi. başarılı bir sol kanat forvet.

la liga
    tots hernandez
    bu ligin ve fransızların en başarılı stoperlerinden. evet bu arkadaşın kartında sol bek yazıyor ama sol beki inanılmaz sıkıntılı ve onlarca alternatif var. ama stoper olarak değişilmezim oldu. tam olarak blanc ve bailly arası.

tots gaya
    fiyat performansı bayaa başarılı bir sol bek. bunu alınca alba’ya o kadar para vermeye gerek kalmıyor. pozisyon yitirmiyor. ancak atağa çıkartmayın zira değmiyor.

ıf paulinho
    bu adam gerçekten box to box orta sahanın tanımı. ne defansı ne atağı ihmal etmiyor. kesinlikle tavsiye ederim

emotm ben yedder
    5 yıldızlı zayıf ayak ve 4 yıldız beceri hareketleri. ne lazım size? striker? gayet yeterli ve güvenilir. üst düzey değil ama consistent.. ofansif os? önündeki hücum ile uyumlu ve orta sahaya gelip oyun kurabilir. kanat? bulunabilecek en iyi kanat oyuncusu değil. ama maç içerisinde değişiklik yaptığınızda kanatta da sıkıntısız oynar. tots dönemiyle beraber eski şaşalı günlerinde değil ama hala güvenilir.

diğer ülkeler
    tots talisca
    os ve oos’nın değişilmezi. brezilyalı olduğundan kolay link kurulabiliyor. oynaması eğlenceli

tots promes
    oyunun buglı oyuncularından. ilginç bir şekilde çok kolay bir şekilde hibritlenebiliyor (hem hollandalı, hem de brezilyalı takım arkadaşı tots aldı). hızı muhteşem. kesinlikle tavsiye edilir.

tots giovinco
    adam resmen atom karınca. boyu kısa olduğundan o elinde tuttuğu 90 hız birden 100 gibi hissettiriyor. kafa vuruşları ve fiziği düşük ama o kadar hızlı ki bunları kapatıyor. striker, kanat, ofansif orta saha......vs hepsini oynuyor ama gerçekten pozisyonu cf. kanatları çok iyi besleyebiliyor.