479 entry daha
  • erken erisimin acilmasina 3 saatten az kalirken; demoda son alistirma turlarini atan sahsima, ceza yayi ve cevresinden dan dun geciren topculari gormeme sebep olmus oyun.

belli ki; bu sekilde online'a girersem 3 gunde duman olurum. takim olarak sezona hic hazir girmiyoruz. sonumuz guzel olsun.

herkese simdiden keyifli oyunlar.
  • origin premiumdan aldığım oyunu erken erişimle oynadım.. gerçekten hiçbir açıdan fifa 18 ile uzaktan yakından alakası yok. tamamen farklı. oynanışına henüz alışamadım alışınca daha ayrıntılı bir entry yazarım . iyi yanları, kötü yanları, tartışılan noktaları elbette olacaktır ama bu yıl fifayı her açıdan büsbütün değiştirmişler.
  • fiyatlara bakinca hong kong, endonezya fiyatlari arasinda yaklasik 20 tl fark olan oyun.
    daha önceden asia fiyatlari ciddi daha düsükken bu sene pek fark kalmamis.

herneyse eger bu oyunu ortak almayi düsünen varsa bir zahmet yesillendirsin de birlikte alalim. pri - sec farketmez.
  • dün gece itibari ile aldığım paketten dolayı erişime açılan oyun.

ut'ye gireyim dedim ama millet kadroları dizmiş talan ettiler beni.

sadece dembele'li falan kadroyu yıldız santrafor ayew'in golleri ile 3-2 geçtim ama bende inanamadım nasıl yendiğime.

baktım olmayacak dedim seasons gireyim.

aldım manchester city'i geldi karşıma barcelona kendi evimde ama maç.

ea'ya saygı duyuyorum neden mi? müthiş bir piyasa araştırması var adamlarda, city'nin taktiği resmen gerçek hayattaki gibi default olarak ayarlanmış. ufak oyuncu talimatları ile girdim oyuna. 4-1'lik muhteşem bir zafer, sane'nin kanat akıyor maşallah. en çok hoşuma gidense atakların bile reel hayata aşırı yakın olarak gitmesiydi. ilk top kontrolleri ve ona yön verebilmek harika olmuş.

fifa 18'i de çok oynadım ancak aynı kefeye koyamayacağım. fifa 18'de ezbere gollere alışmıştık, yayın oradan plase ya da yerden şutlarla.
  • gtx1050 ile oynayabilirim miyim bu oyunu acaba?
  • yok mu şu oyunu hediye etmek isteyen yardımsever :) yada uygun bir fiyat belirleyin ortak alalım ha dostlar..
  • https://eksiup.com/e5c1217e1420
    kurmuş olduğum bu başlangıç kadrosu ile online’da 10 maçta 10 galibiyetle başladığım gelmiş geçmiş en kolay fifa oyunu. geçen yıl rare gold oyunculardan oluşan ingiltere kadrosuyla başlamış ve ilk maçlarda çok zorlanmıştım. şimdi ise bronz ve gümüş ağırlıklı tsl kadrosuyla ikonlarla bezeli kadroları farklı şekilde tokatlıyorum. şut mekaniği değişmiş gerçekten orta sahaya yakın bölgelerden bile vurduğunuz gol oluyor. gerçekçilik sıfır.
  • fifa 2003'ten beri aksatmadan her sene hatrı sayılır derecede fifa oynuyorum.
    fifa 2010-2015 arası online pc'de , 2017 ve 2018'i de online ps4 konsolu üzerinden oynadım.

sadece fifa 18'de online oynadığım maç sayısı 750 civarı. oyuna olan hakimiyetim üst seviyededir.

ancak bu fifa bi başka geldi bana. online - fut fark etmeksizin elime veriyorlar. bir türlü çözemedim *

fut'da neredeyse 30 paket açtım ama çıkan en değerli oyuncu pedro *

oyun henüz genele çıkmadan (bkz: lenovo game on)'da da oynamıştım. yani bu elemanlar benden önce oynayıp oyunu öğrenmiş de olamazlar. neler oluyor bilmiyorum * ancak oyun bana baya zor geldi.

not : gol atmak kolay, defans yapmak zor. ancak rakip köpek gibi defans yapıyor bana göre. galiba ben beceremedim henüz... bir kaç maç sonra edit gelecek.
  • gördüğüm kadarıyla fenerbahçe,galatasaray,beşiktaş takımlarının oyuncularını kötü yapmıştır
  • zamanda yolculuk icat edilmediği için, şu an satın alıp da direkt oynamanın bir yolunun olmadığı oyun.
952 entry daha
hesabın var mı? giriş yap