şükela:  tümü | bugün sorunsallar (3)
1123 entry daha
  • ps store'da fiyatı 179 liraya düşmüş, hala almayan varsa yapıştırsın.
  • ultimate team modu sayesinde insanı kanser eden ama her sene gidip yenisini aldığımız oyunun son versiyonu .
  • türkiye de 179 lira olan oyunu

us store da 29 dolara satın almak mümkün 155 tl yapıyor.

us store fifa

hala pahalı fiyatlar.
  • fut modu oynamayanları dövüyolar galiba. ne anlıyorsunuz arap bebelerin ortalama 95 overallı takımlarını yenmeye çalışmaya. açın online seasons oynayın ne momentum ne de script var mis gibi. kimin daha iyi oynadığını şartlar eşitken görmek daha keyifli olmalı.
  • 3 milyondan fazla coins'i olan,içinde 450 tane oyuncusu olan(%80'ı satılabilir altın olan),600'e yakın malzemesi olan ve içinde bu iyi satılabilir kartları olan https://i.hizliresim.com/16yray.png hesabımı satıyorum..

platform: pc
  • anasını siktiğimin oyununda isabetli orta yapmak mucize. hadi yaptın diyelim hedef adam kafaya çıkmaya bile tenezzül etmiyor
  • 179 tl'yi görünce yapıştırdım. kartın limiti dolmuştu, para atıp öyle aldım.

black friday indirimini kaçırmış olan bana ilaç gibi geldi. iniyor şimdi iki gözümün çiçeği.
  • sevgili arkadaşlarım oyunu almaya çalışırken hata oluştu diyor. oyunu alamıyorum sebebi nedir bilen arkadaşlarım yeşillendirsin.

aldım laaan :) ilk entry giren arkadaşa sonsuz teşekkürler
  • ucuzlayan oyun
44 entry daha