şükela:  tümü | bugün sorunsallar (5)
  • her sektör gibi oyun sektörüde çıldırdı. 300-400 liraya satılıyor oyun.
  • fifa espor olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. bu bağlamda her yıl oyundan nasıl bir "büyük" değişiklik bekleniyor ki, tıpkısının aynısı gibi saçma eleştiriler alıyor anlamıyorum.

demoyu oynayan biri bu oyuna 18'inin aynısını diyorsa ya kördür ya da kötü niyetlidir. bu yılın önceki yıllardan en büyük farklarından biri geçen yıl topluluktan gelen feedbacklerin teker teker dikkate alınarak oyuna eklenmesi oldu.

- haftasonu ligi tüm platformlarda 40 maçtan 30 maça indirildi.
    - haftasonu ligine katılım puanları geldi. böylece istediğiniz zaman katılabileceksiniz, bu puanları ne zaman kullanacağınız size kalmış.
    - aylık ödüller kalktı, haftalık ödüllere eklendi. 1 haftasonu kaçırıp kötü aylık ödül alma dönemi bitti.
    - haftasonu ligi ile işlevini yitiren divisions olayı tamamen değişerek, bol ödüllü, division rivals olayı geldi.

50 euro şuan bizim kurumuzda çok para, ama kur böyle olmasa her yıl verilen bir para için hiç bir şey. silkelediklerini düşünüyorsanız oynamayın, almayın. oynayanları da kendi değerlerinize göre yargılamayı bırakın.
  • top 3 direğin arasından geçince gol veriyor hakem.

hiç değişiklik yok. fifa da iyice cıvıttı. cıx cıx.
  • oyunların çok pahalı oldugu bu dönemde fifa fiyatını en çok hak eden oyundur. normal bir oyuna aynı parayı verip max 50 saat oynayabilirken fifayı bütün sene oynayabiliyorsun. o yüzden fiyatı 500 liradan da başlıyor olsa fiyatını hak eder fifa. demosunu oynadıgım kadarıyla da oynanış farkı hissettirdi. umarım kariyer moduna da şamp ligi dışında 1-2 dokunuş gelir. geçen sene en saçma buldugum şey 2. lig takımına kontratı bitmiş dünya yıldızı alabiliyor oluşumuzdu. transfer işlerinin biraz daha zor olması gerekiyor. bence.
  • fut web app 19 eylül de aktif edileceği yazıyor beklemedeyiz bakalım saatini bilmiyorum malesef.
  • hakkında yapılan fiyatlandırma hatası sonucunda yoktan var olan mağduriyetlere çözüm olarak, standart sürüm harici para iadesi yapılması için bir açıklama hala yayınlanmamış olan oyundur.

cl ve ultimate versiyonları için de tıpkı standart sürümde olduğu para iadesi yapılması gerekmektedir, akla ve mantığa uygun başka bir doğru bir sonuç gelmemektedir.
  • eylul 12 de olusan fiyatlandirma hatasini yapan fifa 19 degil. psn. dolayisiyla aciklama yapacak yada odeyecek olan da psn; fifa 19 yada ea degil.
  • dün oynamak nasip oldu güzel olmuş hoş olmuş.
    en sevdiğim yeni özellik ise maç bitince x oyuncu kazandı ya da berabere gibi sonuçları belirtiyor. ben gibi sonuca bakıp kimin kazanıp kimin kaybettiğini anlayamayan arkadaşlar için çok bilgilendirici oldu. artık maç sonu arkadaşlarımla kim kazandı lan diye aramızda tartışmayacaz. teşekkürler ea. oyun da baya iyi olmuş beğendim açıkçası
  • fitgirl pack'ini sabırsızlıkla beklediğim oyun. bir tek fut'a giremiyorsunuz geri kalanı aynı o kadar para vermeye değmez yani
  • bugun pc kullananlar origin access uzerinden oyunu oynayabilir. ayrica genel olarak herkes icin de webapp yayinlanacak buyuk ihtimalle aksama dogru. 1-2 gune de telefonlardaki app guncellenir.

sezon sonunda basliyor artik. kimisi icin buyuk zaman kaybi, kimisi icin de buyuk keyif. ama oynanilabilirlikte fifa18 den gelistirilen ozellikler acikcasi hosuma gitti. en azindan low driven shot olayini adam etmeleri bile basli basina bir guzellik.

ozellikle ultimate team oynayanlar icin: turkce altyazili italya ligi oyuncu analizi yaptim kisaca. webapp acilinca bu oyunculara gidilebilir. tabii ki ronaldo'dan falan bahsetmiyorum gidilebilir derken. ucuz alternatiflerden bahsediyorum :). italya ligi analizi videosu videodakilere ek olarak inter lautaro martinez de potansiyelli epey. ondan da guzel kartlar gelebilir sezon icerisinde.

bunun disinda onceki defans nasil yapilir videosuna da turkce altyazi ekledim defans nasil yapilir videosu. aramizda izlemeyenler varsa izlerse ve begenip uye olurlarsa mutlu olurum.

hesabın var mı? giriş yap