şükela:  tümü | bugün soru sor
 • fifa 19'da ultimate team'in tahtını sallamaya çalışacak mod. doğru arkadaşlarla en zevkli oyun moduna dönüşebiliyor.
 • ilk bir iki ay yine delirtecektir. kopmalar, düşmeler, rakip eşleştirememeler falan derken ancak 2. veya 3. update ile düzeltilecek moddur. malum kan emici ea için nakit geliri olan ultimate modu önemli gerisi siklerinde bile değil.

  bu sene de oynayacaklara allah sabır versin.
 • baştan belirtelim; ps4 platformunda oynuyoruz.

  resmi espor takımı olma yolunda ilerleyen takımımıza oyuncular arıyoruz. iyi bir 11'imiz var fakat herkes her zaman online olamıyor.
  öncelik defans dörtlüsü ve özellikle de kaleci. şu an hiç kalecimiz bulunmuyor, kale konusunda iyi olsun ya da bot olsun düşüncesindeyiz.

  diğer mevkiler için de durum şöyle; tpo, fpl ve vpg liglerinde mücadele edeceğiz, üstüne bir de avrupa kupalarına katılma hakkı elde ettik hafta içi de avrupa kupası maçları olacak, yani kadro derinliği önemli, deneyebiliriz birbirimizi.

  bu modu denemek isteyen, kafa dengi, eğlenceli fakat disiplinli, takıma karşı sorumluluk sahibi olabilecek arkadaşlar ulaşabilir. takımda iyi oyuncu olmaktan çok iyi arkadaş olmaya önem gösteriyoruz. günlük yaşantımızda oyun dışında da iletişim halindeyiz.

  yazar ve çaylaklar buradan ulaşabilir. okurlar için;

  psn: firatmeric

  ekleme talebi yollarken not olarak "sözlük" diye belirtirseniz sevinirim.
 • (bkz: #81398875)
 • herkes oynadığı mevkiye sahip çıktığı ve mevkinin gerektirdiği gibi oynadığı zaman inanılmaz zevkli bir aktivitedir. yalnız random olarak girerseniz eğer bu oyuna aynı halı sahadaki gibi 10 kişi ileri koşup gol atmaya çalışır.muhtemelen maç boyu ayağınıza pas 1-2 kere değer. herkes çalımcıdır herkes forvettir. kaleci ile hucüma çıkan bir yavşak bile gördüm. ama bilinçli oynayan grup yakalarsanız tadından yenmez. sözlükten bir arkadaşın takımıyla flörtleşiyoruz bakalım inşallah olur.
 • 8 numara oynamaya çalıştığım oyun modu. şöyle nasıl gelişebileceğimi öğretebilecek, antrenman yapabileceğimiz birileri varsa iyi olur ya.(platform ps4)
 • takım kurmak isteyen varsa veya takımına oyuncu isteyen varsa tekliflere açığım. bencil değilim takım oyunu oynamaya çalışırım.

  mevki: 8-10 numara karışımı (elimden geldiğince oynamaya çalışıyorum)
 • hiç pro clubs oynamamış birisi olarak ps4 platformunda dahil olabileceğim takımlar aramaktayım, 6 numarayı iyi oynayabileceğimi düşünüyorum.