şükela:  tümü | bugün soru sor
  • malum oyunun en güzel modu. ön sipariş türünüze göre birkaç maçlık ronaldo veya ronaldo&neymar kazanabiliyorsunuz.
  • 2009’dan beri fifa oynuyorum. bir ara bu modu eklediler ve ben bir ay önce daha yeni başladım fifa 18 ile. fifa 19’da hemen dalıcam bu moda, netekim ciddi hastalıkmış meret.

şimdiden herkese rastgele!
  • alip almamakta kararsiz oldugum serinin yeni oyununun en eglenceli modu. 3 gun erken erisim cok onemli bir ayrinti olsa da demoyla alakasiz oyun cikartan bu serefsiz firma, ya da cikarsa dahi ilk buyuk guncellemede oyunu langirta ceviren diyelim, beni dusuncelere surukluyor.

paket agirliklari vs cok dert ettigim seyler degil zira trade ile bir seyler yapamiyorsan zaten bu modda ilerlemen cok olasi gozukmuyor. ama 2017 haric 2011’den beri oynadigim bu oyunda ozellikle ilk haftalarda kayda deger bir walkout cikartamamak artik canimi sikiyor. pezevenklere para yedirmeden iyi bir takima erismek, meta oyunculari tekrar toparlamak falan, off, bilemiyorum altan
  • fifa 18 fiyaskosundan sonra alsam mı almasam mı tereddütü yaşıyorum açıkçası. ama galiba alicam. daha önce oynadığım tum fut modlarinda gümüş oyuncu koleksiyonu yapardım özellikle hızlı olanları. bu gümüşlerden takım kurup 1. klasmanda bile maçlar alırdım öyle bir momentum vardı ama fifa 18de sadece pahalı oyuncuların iş yaptığı gümüşlerin bi boka yaramadığı oyun olmuş. umarım fut 19'da bu değişir.
  • ronaldo kekosu yüzünden herkesin italyan ligine abanacağı oyun modu.

müdavimi olduğum butik mekan hipsterlar tarafından işgale uğramış gibi hissediyorum sözlük.
  • ea'in ekleyeceği iconları duyurmaya başladığı oyun modu.

şu ana kadar roberto baggio ve fabio cannavaro duyuruldu. bugün ve yarın daha fazla icon duyurusu bekleniyor, diğer iconları bu entryi editleyerek ekleyeceğim.

clarence seedorf
    claude makélélé
    beş yeni icon
    raul
  • yeni iconlar açıklandı. linklere tıklamak istemeyenler için yazıyorum.

johan cruyff: overall 94 pac 91 sho 92 pas 91 dri 94 def 42 phy 73
    eusebio: overall 93 pac 94 sho 94 pas 86 dri 93 def 45 phy 79
    roberto baggio: overall 93 pac 86 sho 84 pas 92 dri 92 def 40 phy 61
    raúl gonzález blanco: overall 92 pac 88 sho 92 pas 82 dri 90 def 47 phy 75
    fabio cannavaro: overall 92 pac 80 sho 43 pas 63 dri 68 def 95 phy 85
    vitor borba ferreira rivaldo: overall 92 pac 87 sho 91 pas 88 dri 92 def 44 phy 78
    clarence seedorf: overall 91 pac 80 sho 87 pas 90 dri 88 def 68 phy 82
    steven gerrard: overall 91 pac 77 sho 90 pas 90 dri 85 def 77 phy 84
    claude makelele: overall 90 pac 80 sho 50 pas 78 dri 80 def 88 phy 88
    frank lampard: overall 90 pac 74 sho 90 pas 88 dri 84 def 73 phy 81
  • oyuncuların maçtan sonra fitness'larının azalması olayının kalkması gerekiyor artık. çok mantıksız ve oyunu sıkıcı hale getiriyor. her maçtan sonra bütün oyuncuların fitness'ı 99 olmalı. ea sports, duy sesimizi.

ayrıca chemistry sistemine de el atılmlı. aynı ülkeden aynı ligden oyuncu alıcaz diye istediğimiz adamları alamıyoruz. rahat bırak da şöyle adam gibi bir karma yapalım be hacı. ne biliyim, sadece maç oynadıkça chemistry artsın. ama ülke - lig olayı elinizi bağlıyor.
  • eksi yazarlari olarak beklentiler, yatirim vs konusabilecegimiz bir whatsapp grubu kursak fena olmaz dedigimdir. bu sene aktif olarak oynamis ve saglam profit yapmis oyuncular, birlikte daha iyisini yapar diye dusunmekteyim. katilmak, ya da yardimci olmak isteyenler mesaj atabilirler.
  • yaklasik 2 hafta sonra, yani 15 inden sonra daha da hareketlenecek konu ve basliktir. 15 i gibi web app i yayinlarlar sonrasinda demo+ early access derken bilgiler dusmeye baslar. guzel gelismeler var gibi duruyor ama gormeden etmeden bir sey diyemiyoruz tabii ki.

paket secme konusu ilginc. bu sene hangi paketten yuzde kac ihtimalle nasil oyuncu cikacagi gibi bilgiler de olacakmis, buyuk ihtimalle hollanda ve belcikada bu paket olayinin kumar kapsamina alinmasi sebebiyle gerceklesti bu. artik paketleri acarken opsiyon vericeklermis, yani paket acma hakki kazanip 3 paket arasindan secim yapabilecegiz ve o paketlerden iyi oyuncu cikma oranini da bir sekilde bilecegiz.

umarim fitness konusunda, eger ps ya da xbox kapaliysa, oyuncu fitnesslari yukselir gibi bir sey getirmislerdir. yoksa surekli rotasyon yapmak ya da kart kullanmak gercekten cok bayik ve gereksiz.

bu arada yeni iconlarla ilgili kendi capimda, kisa gercek hayat performanslari ve oyuncularin ozellikleri uzerinden analiz barindiran bir video yaptim. ilgilinenler soyle buyurabilir: fifa 19 yeni iconlar
    10 dan daha fazla ikon varmis ancak ben videoyu hazirladigimda 10 tanesi netlesmisti. 30 tane icon olmasi iyi mi kotu mu bilemedim ama beraber gorecegiz sanirim.

video ingilizce ama gelecekte istatistiki analiz (gercek hayat isim geregi yaptigim bir sey), oyun nasil daha iyi oynanir ve haftasonu ligi deneyimleri gibi videolar paylasmayi dusunuyorum. turkce de olacak bu videolar. ilgilenenler olursa videolara like ve kanala abone olursa cok mutlu olurum. gecen sene haftasonu ligi elit oyuncusuydum, bakalim bu sene nasil olacak.

bakalim bekliyoruz cok bir sey kalmadi artik. umarim beklentileri karsilarlar yeniliklerle.