1 entry daha
  • alip almamakta kararsiz oldugum serinin yeni oyununun en eglenceli modu. 3 gun erken erisim cok onemli bir ayrinti olsa da demoyla alakasiz oyun cikartan bu serefsiz firma, ya da cikarsa dahi ilk buyuk guncellemede oyunu langirta ceviren diyelim, beni dusuncelere surukluyor.

paket agirliklari vs cok dert ettigim seyler degil zira trade ile bir seyler yapamiyorsan zaten bu modda ilerlemen cok olasi gozukmuyor. ama 2017 haric 2011’den beri oynadigim bu oyunda ozellikle ilk haftalarda kayda deger bir walkout cikartamamak artik canimi sikiyor. pezevenklere para yedirmeden iyi bir takima erismek, meta oyunculari tekrar toparlamak falan, off, bilemiyorum altan
  • fifa 18 fiyaskosundan sonra alsam mı almasam mı tereddütü yaşıyorum açıkçası. ama galiba alicam. daha önce oynadığım tum fut modlarinda gümüş oyuncu koleksiyonu yapardım özellikle hızlı olanları. bu gümüşlerden takım kurup 1. klasmanda bile maçlar alırdım öyle bir momentum vardı ama fifa 18de sadece pahalı oyuncuların iş yaptığı gümüşlerin bi boka yaramadığı oyun olmuş. umarım fut 19'da bu değişir.
86 entry daha
hesabın var mı? giriş yap