şükela:  tümü | bugün sorunsallar (3)
 • yüksek ihtimalle saatler boyunca bizim veletle kapışacağım oyun. evlat falan dinlemem veririm eline valla. 3ün 5in hesabını yapmam. chelsea o zaman da yardırır. yardırır di mi lan? yardırsın.

  zaten o daha küçük olur şimdi, bilmez de oynamasını.

  hehehe.

  10 yıl sonra gelen edit: mesajlarınıza teşekkür ediyorum, bu entry'i yazdığımı bile unutmuştum işin doğrusu. 10 yıl önceden başlık parsellemişim resmen. :) neyse, o iş olmadı sevgili arkadaşlar. o evlilik de olmadı hatta, bitti gitti. ama üzülmeyin, şu an çok daha mutlu ve huzurlu yepyeni bir hikayem var. bakarsınız fifa 30 olur? :)
 • cikacak son fifa oyunu.

  " ea sports, fifa 20 ile birlikte 1994'ten beri araliksiz cikan* fifa serisini sonlandirma karari aldi.. nedeni resmi olarak aciklanmasa da, korsan oyun sektorunun onlenemez bir sekilde yayginlasmasi sonucu 2018 yilinda patlak veren oyun studyolari ve yapimcilari ekonomik krizinin ana neden oldugu dusunuluyor.."

  (bkz: bir devrin sonu)
 • oynamasını sabırsızlıka beklediğim büyük ihtimalle çok güzel olacak oyun.
 • kişisel tahmin, ben olsam öyle yapardımlar ektedir:

  --- spoiler ---

  fifa xx olarak çıkacağını düşündüğüm ve her transfer döneminde güncellenerek sürekli güncel tutulacak oyundur. ea'in bu oyunu abonelik mantığıyla* pazarlamasını ve aylık ücret karşılığı ufak hediyeler vermesini tavsiye ederim.

  --- spoiler ---
 • eğer fifa xx olarak çıkarsa fifa 30’un da fifa xxx olarak çıkması gerekir ve çok büyük sikişe sebep olur.

  arap rakamlarından devam edelim derim. batının ahlaksızlığı falan filan işte.
 • konsol için en iyi grafiklerle xbox one x'de oynanacaktır.

  edit: fifa ve ea arasındaki anlaşma 2022'ye kadar uzatılmış.

  https://www.easports.com/…sing-agreement-until-2022
 • 2014'de girilen bir entry'de yazıldığı gibi fifa'nın bu oyunla birlikte fifa serisini noktalayacağını belirtmişler ama 4 sene de neler değişti neler...

  fifa satış ve oynanabilirlik anlamında pes'i ezdi geçti. online olarak ve özellikle ultimate team'deki muazzam etkiyle birlikte korsana da büyük ölçüde darbe vurmuş oldu.

  hatta adının fifa 20 olması vesilesiyle çok çok efsane bir oyun ve efsane yeniliklerin olduğu oyun olmasını bekliyorum...
 • çıkar çıkmaz kontrol edeceğim.

  mehmet topal'ın saçını kısaltıp, muslera'nın yüzünün aynısını yapmazsanız valla almayacağım.

  ayrıca üç büyüklerin stadlarından birini de ekleyeceksiniz artık.

  taşak mı geçiyorsunuz türklerle.
 • tr psn'de 699 liraya satışa çıkacak oyundur.