şükela:  tümü | bugün
499 entry daha
  • oyunda bana göre 3 ana sıkıntı bulunmakta.

1. yıllardır süren son dakikada gelen goller. yani hemen hemen her maç ya son dakikada atıyorum ya yiyorum.

2. her temas faul her temas sarı kart amk. futbol değilde basketbol sanki amk. az önce bir maçta ilk 12 dakikada 5 sarı kart gördüm. evet yanlış okumadınız 12 dakikada takımın yarısı sarı kart gördü. ulan kanlı boca river plate maçlarında ilk yarıda o kadar kart çıkmıyor amk.

3. oyunun kurucularından ofsayt ile sorumlu kişinin götüne ofsayt bayrağı girsin. ulan kaç kere aynı izhada iken aleyhime ofsayt kararı çıktı. ve sıkı tutunun. oyuncum kendi yarı alanında olmasına rağmen ofsayt kararının çıktığını gördü bu gözler .
  • malesef su haliyle d-pad yani yon tuslariyla oynayan oyunculara dezavantaj yasatan oyun. birincisi sut feyki yaptiginizda oyuncunuz topa basip duruyor ve sut feykini sonra yapiyor. bunu buyuk ihtimalle duzeltirler. asil sorun defans yaparken cikiyor. kontrol edilen oyuncu yumusak bir donus yerine d-pad’le gelen 45-90 derecelik komutu alinca dagiliyor. o kaybettiginiz milisaniye de zaten forveti yakalanmaz bir sekle sokuyor. eski oyunlarda jockey tusuyla mantikli bir acida defansi yonlendirip rakip oyuncunun radarina girince dogru hamleyle topu almayi deneyebiliyorduk ama x tusu defanstaki islevini %90 kaybettigi icin artik bu da cozum olmuyor.

aslina bakarsaniz ben de 360 derece kontrollerin, tabi ki de, digerinden daha kullanisli olmasi gerektiginin farkindayim. ama 20 senedir sag ayaginizla vurdugunuz topa artik solla vurmak zorunda oldugunuzu dusunun. analog ile oynamaya alisana kadar oldugunuz seviyenin cok cok gerisine gidip ayni seyleri tekrar kas hafizasina oturtmak icin calisacaksiniz. benim icin zor. su haliyle de oyun bana istedigim deneyimi sunmuyor. umarim sonraki guncelleme ile gecisler biraz yumusatilir ve tekrar oynanabilir bir hale sokulur.
  • fifa 19 ile alakası yok.
  • oyun benim için hergün daha da zevklileşiyor oynamaya fazla zamanım olmadığından tadı damağımda kalıyor resmen

ayrıca coin isteyenle görüşebilirim
  • daha ucuza alayım derken göz göre göre fazladan para vermemeniz gereken oyun.

yukardaki bir arkadaş bir sitenin linkini vermiş ve 245 tl'ye oyunun alınabileceğini söylemiş. siteye baktım da 120 tl olan secondary hak, bu sitede 270 tl'ye satılıyor. adamlar güzel kar koymuş gerçekten.

eğer çevrenizde ps4 kullanan varsa; diğer hakkın kimde olduğunu bilmediğiniz bu kardeşlik yöntemi yerine, o kişiyle birlikte almanız daha mantıklı. çevrenizde birisi olmasa bile çeşitli forumlarda bulunan referans sistemi sayesinde çok daha güvenilir ve ucuza alabilirsiniz oyunu.
  • görüntü ve içerik anlamında oyun çok iyi halde fakat sıralıyorum :
    1) defans yapmak inanılmaz zor.stoperler ile tek hamle şansın var yoksa gol yiyorsun.
    2)kanatlarda çalım atmak kolaylaşmış.
    3)kayarak top almak imkansız hale gelmiş.
    4)kolay kırmızı kart çıkıyor sertliğe izin asla yok.
    güncelleme gelene kadar tavsiyem ; stoperde hızlı bek oynatmak. ne hallere düştük be of !
  • allah aşkına biri bana coins kasmayı öğretsin,yeşillendirirseniz sevinirim :(
80 entry daha