şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
999 entry daha
  • yani burada yazılanları okuyunca bazen oynamayi bilmiyor gelip burada oyuna sallıyor diye dusunebilirsiniz belki ama gercekten de momentum diye bir şey var ve kazandıkça kazanıyor, kaybettikçe de kaybediyorsunuz. biraz evvel öyle bir hale geldim ki 10 kişilik rakibe karşı bile iki as yapamaz hale getirdi oyun beni. 5 maçta 1 beraberlik ki o da üstün cabayla zar zor alabildim.

koskoca hary kane belini ceviremez oluyor yahu.
  • ea bugün headliner için geri sayıma geçti. biz biliyoruz ki ocak ve şubat aylarında hem headliner hem de futurestar etkinliği oldukça güzel kartları bizlerle buluşturuyor. salı akşamı olan yayınımızda bizde bunları konuştuk. kaçıranlar yada tekrar izlemek isteyenler için yayınımıza buradan ulaşabilirsiniz.
  • fut20'de iki gün once aldığım harry kane'i transfer listesine koydurmayan oyun. başka adamlar satilabiliyor. ne yaptık adamla ömür boyu sozlesme mi imzaladık ?*
  • 8-10 gündür oynayan biri olarak atak ve defans mekaniklerini hala tam anlayamadığım oyun.

misal rakip önde basıyor, eyvallah ben o presten kendimi kurtarıyorum ve hızlı pasla topu ileri oyuncularma aktarıyorum. ama o da ne, biraz evvel ceza sahamın önünde 8 kişi bana pres yapan takım; 1 saniye içinde defansa dönmüş ve tamamen yerleşmiş. tek bir boşluk bile yok defansta. anlamak mümkün değil. ne ara döndünüz tüm takım defansa be kardeşim?
58 entry daha