985 entry daha
  • insanların momentumla maç verdiği kadar aldığını unuttuğu zevksiz oyun.
  • winning eleven, iss pro evolution, pes ve fifa ile büyümüş ve futbol oyunlarını neredeyse 15 yıldır sıklıkla oynayan biri olarak diyorum ki fifa 20 kadar beni çileden çıkartan bir oyun görmedim.

hayatımda ilk kez kol kırdığım oyun bu oldu. keşke hakkıyla kazansa da karşı takım, keşke 90+4'de bileğinin hakkıyla gol atsa da az buçuk oynanabilir hale gelse şu oyun artık. yok arkadaş yok! illa para basacaksın, illa ikon oyuncularla oynayacaksın ki rahatça kazanabilesin.

ayrıca ben yedder, osimhen, james gibi büyülü oyuncuların da ta amk!
    91'lik lewandowski'yi satıp 93'lüğünü alıyorum daha rezil çıkıyor. bu da çok ilginç.

yok arkadaş bi ara bıraktım oynamayı ara verdim fakat nasıl bir kapitalizm kurmuşlarsa yine çekti beni içine. şu sıralar çok iyi gidiyorum ama bu rezil bir oyun olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

ayrıca buradan bazı orospu çocuklarına sesleniyorum; sana 6 tane attıktan sonra penaltıdan gol atınca sonuna kadar izleme ulan izleme işte neyini izliyorsun? hadi izledin, dakika olmuş 80, skor 6-1 bir de üstüne start'a basıp oyunu durdurmuyor mu?

ha bir de bunların bir başka değişik versiyonları var; oyuna başlar başlamaz oyunu durdurup ikon'ları içeri sokan! be sümsük herif sırf benim gibi ikonları olmayan standart rare gold takımlarla eşleşmek için bu naneyi yiyorsun da, o kadar para dökmüşsün nasıl çakıyorum sana 5-6 tane ohhh.

neyse yine sinirlenmeye başladım bi el atıp yatayım.

tanım olarak 2020'deki felaketler listesine eklenmiş futbol oyunu diyorum.
  • çıldırmak istemiyorsanız ultimate team oynamayın arkadaşlar,bu kadar basit.paranın deli gibi döndüğü yerde hakkınla maç alamazsın maalesef.illa online diyorsan gir normal sezona oyna,ultimate teamde çıldırdığının %5 i kadar çıldırırsın en fazla.
  • fut modunu bıraktığım oyun. yaklaşık bir aydır sezon ya da arkadaşlarla online oynuyorum. yemin ederim fut'tan daha keyifli.

fut modunda saçma sapan kartlar insanı verem ediyor. bana habire üçüncü sınıf topçular çıkarken paketten, rakiplerime hep özel kartlı oyuncular. yahu her rakibimde en az 8 oyuncunun özel kartı var.
  • proclups modu en zevkli modu olabilecekken,fut ile parayı bozmuş fifanin sikine takmadigi mod olarak kalmış.
  • karantina günlerinde tekrardan sarmak istediğim oyun. yok mu şöyle ucuz yollu hesap satan şu garibe, ortaklık olmuyor sanıyorsam origin'de "uygun"a satan olursa talibim.

not:pc
893 entry daha
hesabın var mı? giriş yap