1519 entry daha
  • 2 ay fln ugrastim ama yok abi, ben daha fazla ugrasamam bu oyunla. tum kadromu temizleyip silecem futu. 2 milyon kadar coin var, isteyen yazsin uyguna birakirm.
  • oyuna yaklasik 1 ay ara vermistim bugun uzun sure sonra ilk defa oynadim. bu top fizigine ne yapmislar boyle? tum sutlar hem mermi gibi hem de cogunlukla yerden gidiyor. plase sutlar bile dumduz ve sert gidiyor. topun hizlanmasi kaleci reaksiyonlarina da etki etmis. nerdeyse insan gozunun hareketi yakalayamayacagi kadar hizli kurtaris yapiyorlar. tum bu sacmaliklar ara verip geldim diye benim gozume boyle gozukuyor olamaz degil mi? yeni patchle mi oldu bunlar? tamamen sacmalik sutlarin tum gercekciligi gitmis.
  • ben yedder'in suarez'den, davinson sanchez'in pique'den falan daha ''viable'' olmasinin filan duzeltilmesi lazim. onun harici guzel oyun ultimate team modu.
  • pc modundayım. ultimate kısmı sıkınca pro clubs olayına girdim. 5 maçta yaptığım 3 gol 3 asistle transfer tekliflerini bekliyorum.

pas alıp-vermeyi seven, doğru pozisyon alan, hobi olarak verkaç sırasında duvar olan, golü koklayan, alanında deneyimli, iş seyahati engeli bulunmayan, prezentabl bir santrafor arayan varsa tekliflere açığım.
  • pesçilerin görmezden geldiği başlık
  • isminin, yaydan vurulacak plaseyi savunabilecek misin 2020 olarak değiştirilmesi gereken oyun.
  • savunmasini sevdigimin oyunu... keyif meyif birakmadi be
  • fena olmayan bir kart oyunu.
  • fifa 98 de tribünden gelen brezilya tamtamlarının tadını vermeyen oyun
  • bu oyunda defans yapmayı bilen anlatabilir mi? amk oyununda 5 yemekten sıkıldım...
354 entry daha
hesabın var mı? giriş yap