şükela:  tümü | bugün sorunsallar (3)
1914 entry daha
  • ps4 için coins aramaktayum, satan yeşilletsin
  • uzun süredir birakmak istiyordum ama kadrom italya ligi olunxa italya totssf kartlarini beklemek istedim. biriktirdigim 600k coins ile paket aldim ve biriktirsigim 30 paket ile birlikte açtım. çıka çıka sadece 92 cuadrado çıktı. herkes kadrosunu 90 uzerine çıkardığı için artık benim kimseyi yakalama şansım kalmadı maalesef.

telefondan uygulamayi sildim rahatladim. fut modunu oynamak isteyen arkadaşların hevesini kırmak istemem ancak eğer a plus bir gamer değilseniz çok da heves etmeyin. he para harcamayı dert etmiyorsanız basar parayi 10 numara kadro kurabilirsiniz. az biraz da oynamayi ogrenirseniz o kadro kendi kendine bile galibiyet alır.

seneye biraz da pes takilalim bakalim orada durumlar nasil.
  • oyuna yaklasik 1 ay ara vermistim bugun uzun sure sonra ilk defa oynadim. bu top fizigine ne yapmislar boyle? tum sutlar hem mermi gibi hem de cogunlukla yerden gidiyor. plase sutlar bile dumduz ve sert gidiyor. topun hizlanmasi kaleci reaksiyonlarina da etki etmis. nerdeyse insan gozunun hareketi yakalayamayacagi kadar hizli kurtaris yapiyorlar. tum bu sacmaliklar ara verip geldim diye benim gozume boyle gozukuyor olamaz degil mi? yeni patchle mi oldu bunlar? tamamen sacmalik sutlarin tum gercekciligi gitmis.
  • ben yedder'in suarez'den, davinson sanchez'in pique'den falan daha ''viable'' olmasinin filan duzeltilmesi lazim. onun harici guzel oyun ultimate team modu.
  • pc modundayım. ultimate kısmı sıkınca pro clubs olayına girdim. 5 maçta yaptığım 3 gol 3 asistle transfer tekliflerini bekliyorum.

pas alıp-vermeyi seven, doğru pozisyon alan, hobi olarak verkaç sırasında duvar olan, golü koklayan, alanında deneyimli, iş seyahati engeli bulunmayan, prezentabl bir santrafor arayan varsa tekliflere açığım.
  • 99 messimle arkacı ezo pezolara göz kırptığım oyundur ;))
  • isminin, yaydan vurulacak plaseyi savunabilecek misin 2020 olarak değiştirilmesi gereken oyun.
  • savunmasini sevdigimin oyunu... keyif meyif birakmadi be
  • derbi konusunda gerçekçi oyun.

kariyer modunda galatasaray’ımı baştan yarattım. muslera ve falcao dışında +30 kim varsa sattım genç çocuklarla efsane bir kadro kurdum. ligde lideriz, şampiyonlar liginde psg ile birlikte gruptan çıktık, hatta real madrid’i gruplarda yendim. gel gelelim fener ile içerideki lig maçında ecel terleri dökerek berabere kaldık, dışarıdaki kupa maçınca da son saniye golüyle yıkıldık. yemin ediyorum ne real, ne psg beni böyle zorlamadı.

adamlar harbiden kadıköy’de hissettirdi. bizim oğlanlar normalde kaçırmayacağı pozisyonları kaçırıyor, salak salak hatalar yapıyor. fenerbahçe de efsane kapanıyor. sonuç olarak kupada da zora girdik.

neyse artık ikinci maça odaklanacağız. ligdeki kadıköy derbisini almaya bakacağız artık.
  • fena olmayan bir kart oyunu.
28 entry daha