şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: başlık parsellemek)

muhtemelen o gün 28 yaşında olan benin de sahip olacağı albümdür. ya da belki virtual sticker album ile idare ederim, bilemedim.
  • başlık 12 mart 2015'te açılmış. üzerinden tam 3 yıl 6 gün geçmiş ve ikinci entry'sini ben şampiyonaya 100 günden az kalmışken giriyorum. üzüldüm. gerçi, albüm ne zaman çıkacak onu da bilmiyorum. umarım yakın zamanda marketlerde görmeye başlarız kendisini, takas takas deyu yıkarız ortalığı. götümde don yokken çıkartmaların derdine düşmem de ayrı bir mesele ama olsun ne yapalım, 4 senede bir geliyor eheh.
  • online olanına buradan erişilebilir. http://paninistickeralbum.fifa.com/
  • an itibariyla almis bulundugum...

stat ve sehirlerin stickerlari var.

kupayi birden fazla kazanan takimlarin stickerlari(5 adet) ve history makers bölümü var(3 milli takim ve 2 oyuncu. pele ve klose).

öyle 2 stickeri yanyana yapistir, fakim fotosu olusturmak icin 4 sticker kullan falan böyle ekstra olaylara girmemisler. 681 sticker toplam. isteseler 800 ü zorlarlardi insafli davranmislar ama 5li paket 1 euro. :/
  • türkiye'de ne zaman satışa sunuluyor? geçen sefer bir paket 2 tl gibi birşeydi. eğer şimdi 4tl/paket olacaksa zaten hiç başlamayalım. kağıt parçasına da 1.000 tl verecek kadar düşmedik. yeşillendirmelerinizi bekliyorum.
  • bi iki hafta önce panini turkiye sayfasina facebooktan sorduğum kadariyla nisan ortasi gibi türkiye'de çıkacak albüm. fiyatlari konusunda bi fikrim yok maalesef
  • satışa çıkmıştır. albüm + 49 çıkartma 28 tl gibi bir fiyatlandırması var. biraz tuzlu gibi geldi bana ama bir şekilde tamamlayacağız artık. tekil paket fiyatı 3.5 tl filan deniliyor emin değilim ama sanırım çoklu paketler bundan evvelki albümlerde olduğu gibi yine daha karlı olacak.

https://twitter.com/…bdgb/status/985135506320216064
  • bu fiyatına rağmen hiçbir yerde paket bulamıyorsak bu ülke zengindir! kanyon, zorlu, istinye park yok yok yok. help
  • dünya kupalarının değişmez klasiklerinden biridir albümler.

carrefourlarda 39 liraya satılıyor sanırım ama bazıları da 28 liraya aldık diyorlar. o baağzıları bize de ulaşsın...
  • 2 kişi total 450 paket aldık. bende 112 onda 86 eksik kaldı. yarın onla takas edeceğiz. ondan sonra muhtemelen 30 40 arası eksiğimiz kalır. fazlalık adedi de en az 1000 olacak. takas isteyenler olursa konuşalım. (kafa kafaya degisirim tribim yok 10 tane alsam 100 tane de veririm sorun degil)