• en azından bu sürümde galatasaray’ın stadının gelmesini beklediğim oyundur. tabi bir de muslera’nın yüzü çizilsin. adam milli takım kalecisi resmen saygısızlık yapmışlar. bunun dışında şu menüyü de biraz daha hızlı seri yapasalar iyi olacak bir yere girip çıkmak baya bekletiyor.
  • keriz silkeleyen oyun serisinin sonuncusu..
  • burada alana keriz dememek gerekiyor asıl keriz olan fiyatlar kur yüzünden bu kadar fahişken hala sesi çıkmayanlar
  • herkesin küfredeceği ancak yine de alacağı spor oyunu.

adamlar nasıl bir bağımlılık iksiri bulduysa, "momentum var saçımı başımı yoliciiim" diyen herkes ilk fırsatta alıyor.

bu arada; ilk indirimi beklemekte fayda var. gerçi fifa19'da bir hata olmuştu (psn store), kısa süreliğine indirimli fiyattan satılmıştı.
  • volta moduyla sokak futbolunun uzun yıllar sonra oyuncuların karşısına geleceğini duyurmuş oyundur. ve ayrıca beni son yıllarda en çok heyecanlandıran fifa modudur. temennim play2win olmasıdır. pay2winciler yallah ultimate'e
  • electronic arts juventus'un isim haklarını konami'ye kaptırdığı için oyunda juventus yerine piemonte calcio olacakmış.

piemonte, juventus kulübünün kurulduğu şehir olan torino'nun da içinde bulunduğu, italya'nın kuzeyindeki bölgenin adı. calcio da italyanca futbol anlamına geliyor.

https://t24.com.tr/…-milyon-dolar-zarar-etti,831493
  • fifa 2002 diye okuyan kaç kişiyiz acaba.

peşin edit : kesin tekim :)

tanım : muhteşem oyundur.
  • juventus'un lisansı alınamadığı için juventus'un farklı bir isimle dahil olacağı oyun. çok enteresan, ronaldo'lu juve fifa'da yok... sebebinin ise ronaldo'ya açılan dava yüzünden oyunun kapağundan çıkarılması olduğu söyleniyor.
  • nedeni pes'in juventus'un isim hakkını aldığı için fifa'nın alamama durumundan kaynaklanıyor. ronaldo ile alakası yok element uydurmayın.
  • yengeç çalımı, momentum ve futta saçma kart sistemi düzelmedikçe almayacağım oyundur.

eskiden oha adamda messi var derdik. şimdi 90 ortalaması olmayan kadro yok. deli gibi kasıp aldığın adam 1 hafta sonra %80 fiyat düşüşü yaşıyor. aynı adamın devamlı üst kartı çıkıyor. gol attıktan sonra hemen gol yiyorsun ne yaparsan yap. 2017 den sonra oyunu bok ettiler. sen beceremiyorsundur diyenler için fifa 2007 den beri konsolda her sene oynadım oyunu ve div1 her sene bitirdim.
hesabın var mı? giriş yap