• arkadaşlar ben bu oyunu yapan ekibin sülalesini sikeyim. script momentum adına ne derseniz deyin bu oyun türkiye ligi gibi tiyatrodan ibaret. bu oyunu 2012 den beri oynarım kimse bilmişlik taslayamaz bana ama bazı şeylerin izahı yok ve çaresiz bırakıyor insanı. çevremde hayvani defans yapmakla bilinirim. yakın arkadaşlarım benimle oynamak istemezler çünkü daraltırım bunaltırım zevk alamazlar yani. hatta parmakları ağrır normale göre daha fazla. ama artık ben de çıldırmış durumdayım. gözlemlediğim tiyatroları yazayım. oyunun başında 2-0 ya öne geçersin ya rakibin geçer. dk 45 golleri bir efsane zaten 10 senedir. ikinci yarının başında gol olması. skor 3-1iken maça ortak olunması. bunlar sekmiyor aq. fark yendiği zaman veya atıldığı zaman 6-1 7-2 skorları. aynı şeyler sürekli bıktık amk ya. bi maç 0-0 1-0 bitmez mi arkadaş ya. adamı 3-0 sikmişim ilk yarı, ikinci yarı maça ortak oluyo ne oldu amk oyunu mu unuttum. birden adama ilham mı oldum vizyon mu verdim de 3-4 öne geçiyor. devamını da söyleyeyim ya 5-4 yenerim yada 6-3 yenilirim sekmez. bu oyunun anasını sikeyim yapanın da anasını sikeyim.
  • son oynadığım fifa oyunu, fifa 19. ancak düzenli oynayanlar için her sene durum şu şekilde ilerler: ilk bir ay oyun iyi gider, yetenekli oyuncular memnun kalır. ancak oyun nüfusunu annesinin kredi kartını çalıp fut points satın alan 9-10 yaşındaki bebeler oluşturduğu ve bunlar da maç kazanamayip ağladığı için ea, bir tane patch çıkarır ve oyunun ağzına sıçar. o skill gap dediğimiz olay, yani yetenekli ve yeteneksiz oyuncu arasındaki fark en alt seviyeye iner. bunu tüm yetenekli oyuncular bilir ancak oyuna bir ay geç başlamanın, güneş yüzü görmeden sabah akşam fut kasan bebelerin gerisine düşmek ile sonuçlandığını bildiği için dayanamayıp yine oyun çıkar çıkmaz alır. bir ay fena vakit geçirmez ama sonra o patch gelir ve yine saç baş yoldurup, kol kırdıran bir sene olur. sene sonunda, "bir daha fifa alanı siksinler" denir ama gelin görün ki...

- fifa ultimate team pişmanlıktır.
  • messinin barcelona'dan ayrılarak bağımsızlığını ilan edeceği oyun.

(bkz: be a messi)
  • fenerbahçe ile oynarken "sevgili seyircilerimiz stada meşale sokmak yasaktır" diye türkçe anons duyulan oyun.
    sevinsem mi üzülsem mi bilemedim.
  • takımların maçlarda artık 5 oyuncu değiştirme hakkı bulunduğu halde hala sadece 3 oyuncu değişikliğine izin veren oyun.
  • fifa bir simülasyon olsaydı
    -kimse santradan koştura koştura gol atamazdı.
    -kimse kendi sahasında abuk sabuk skill hareketleri yapamazdı. (gerçek maçta yap bakalım, o bacağı koparıp eline vermezlerse neyim)
    -kimse ceza sahasının içinde 20 tane skill hareketi yapıp gol atamazdı.
    -sürekli baskı yapan takım maçın yarısında yorulurdu.
    -adını sanını bilmediğiniz adamlar ikon futbolculardan iyi olmazdı.

fifa bir simülasyon değildir. hatta futbol oyunu bile değildir.
  • son 4 sezonda toplam 22 gol atan michy batshuayi'nin 76 overall almasını eleştiren sığırların oynadığını gördüğümüz oyun.
  • 6 pasta, kaleci ile karşı karşıya, 93 bitirici özelliği olan forvet gol atamıyor ama cm pozisyonundaki player uzaktan rastgele vuruyor ve gol oluyor. işte böyle bir oyun fifa 22.
  • gerçek hayatta elinizde kane ve daka varsa kane oynar. oyunda elinizde kane ve daka varsa daka oynar. gerçek hayatta elinizde benzema ve inaki williams varsa benzema oynar. oyunda ise inaki oynar. futbola bu kadar uzak bir oyun işte fifa serisi. bir tane kadroda kroos, benzema, kane vs. yok. kullanmanız ise imkansıza yakın.
  • sana geldim. gelmeyecektim. yolda gelmemem için elli tane sebep saydım ama sebepleri saydıkça farkettim ne kadar çok gelmek istediğimi.

yine düştük batağa. her sene aynı terane. uyuşturucudan beter.
hesabın var mı? giriş yap