şükela:  tümü | bugün soru sor
 • fifa 2016'nın mobil sürümünün resmi adı. bekliyoruz.
 • az önce indirip kurduğum, ea sports fifa serisinin mobil versiyonu. boyutu 67 mb civarı, maça girerken dataları indirdiği için telefonda hayvani yer kaplamıyor.

  10 dakika takıldım, fut'a benzer bir yapısı var, eğer sararsa bu entry üzerinden izlenimlerimi aktaracağım, ya da aktarmayacağım bilemedim*
 • nba live mobile'ın fifa olanından yapmışlar. çok da sevemedim.
 • şuta yön vermekte çok zorlanıyorum. her şutum dağlara taşlara gidiyor mübarek.
 • seçtiğimiz kişilerle oynayabilme seçeneği gelse tadından yenmeyecek uygulama.
 • 1 aya yakındır oynayıp 30. seviyeye ulaşmama rağmen hala elite oyuncu edinemediğim oyundur.

  bu güne kadar açtığım pro pack sayısı 50'yi geçmiştir. bir tanesinden dahi çıkmadı. planlardan elite oyuncu almak ise dünya barışını getirmekten zor.

  1 hafta daha elite oyuncu edinemediğim takdirde kulağından tutup sileceğim.
 • birkaç düzgün çakallıkla gayet temiz oynanabilen oyundur. çakallık dediğimiz olay tamamen düşük fiyata alıp, yüksekten satma olayı.

  auction house olayı var biliyorsunuz. burada oyun oturdukça oyuncu ve fiş fiyatları sabit olmaya başladı. mesela belirli bölgelerin oyuncuları çok pahalıdır. bunları teker teker yazacağım. fişler de aynı şekilde kelepir olarak alınıp satılabilir. ben bu yolla 81 gen. takım yaptım.

  öncelikle atak modu deli para kazandırıyor ama günlük etkinlikler ve canlı etkinlikler çok daha önemli. parayı burdan kıracaksınız çünkü.

  oyuna yeni başladıysanız, kesinlikle günlük görevleri yapıp fişleri biriktirin. atak modu için sağlam bir takım gerekli. sezona girerseniz 3 enerjiye 800 coins veriyor. ben pek tercih etmiyorum onu. ama yine de 3 sezon bitirdim.

  formda, ezber bozan gibi günden güne değişen etkinlikler sayesinde biriktirdiğiniz fişlerle düzgün adam çıkartabilirsiniz. burda yapmamanız gereken pro pack gibi boş şeyler almaktır.

  mesela 60-69 arası gümüş oyuncular için aramanızı hemen alda maksimum 250 yaparsanız başlangıçta küçükten iyi bir para biriktirebilirsiniz. çünkü 10 tane gümüş oyuncu takasına 6 tane kupa veriyor oyun. altın kupalar 5000 gibi bir fiyata gidiyor. ki bunun içinden seçkin kupa dediğimiz en büyük kupa da çıkabiliyor.

  genellikle 80 üstü seçkin oyuncular 30-40 bin coins bandından başlar. şu sıralar 20 binden bile alabilirsiniz.

  auction house diyorduk. şimdi buranın yenilenme süresi 5 dk 10 sn. yani sürekli yenileniyor. siz sürekli yenilemeye çalıştıkça aradığınız şeyin daha ucuza satılması muhtemel oluyor. mesela bazı tanınan futbolcular pahalı oluyor düşük overall olsa da. sabri 67 idi ve 15 bine almışlardı. 15 bine 79luk oyuncu alabilirsiniz.

  işte genellikle bu yenilemeler sayesinde düşük fiyata kaptığınız oyuncu ve fişleri kendi fiyatına satarak paranızı biriktiriyorsunuz. burada önemli olan %10 kesinti olması. yani 9000 coins'e oyuncu aldım, 10000'e satıyorum dediğinizde hiçbir kazancınız olmuyor. ama 20000'e aldığınız oyuncuyu 30000'e satarsanız 7 bin coins temiz para kazanıyorsunuz. meblağ büyüdükçe daha fena oluyor kazanma miktarınız.

  gelelim o ibrahimoviçlere, neymarlara, messilere. canlı etkinliklerin büyük ödülü genellikle 85 üzeri oluyor. mesela geçen hafta formda olarak alabildiğiniz en büyük ödül 85'lik moo van persie idi.

  bu şekilde de çıkarabilirsiniz ama benim tavsiyem takım kahramanları aracılığıyla çıkartmanız. ben ilk seferimde gs arması çok diye gs oyuncu planını fullemiştim. 88'lik chedjou çıktı ve şuan en düşük fiyatı 600 bin. başka 88'lik oyuncular daha düşük fiyata da bulunabilir.

  takımınızı biriktirdiğiniz paralarla küçük küçük geliştirin ve her şeyi satmaya çalışın. çünkü herkes alıyor o şeyleri. ilk önce piyasasına bakın ama. hemen al fiyatını düşürün yükseltin o sayede. çoğunlukla oynayanlar fiyat belirlemeden 80'lik oyuncularını satıyor. biraz önce 85'lik robben'in 22 bin coinse gidişini gördüm.

  en pahalı mevkiler genellikle slb, skb, stp, mo, moo, snt.
 • mevki değiştirme olayının acilen eklenmesi gereken oyun. bugünkü etkinlikten 88lik moo banega çıktı ama 4-3-3 oynattığım için kullanamıyorum. satamıyoruz da adamı bari mo schweinsteiger la takas edebileydim
 • son 2 haftadır tabletten feci sardığım oyun. beşiktaş seçerek girdim oyuna, ilk açtığım paketten mario gomez çıktı. takımdaki en iyi forvet olmasına rağmen genelde yedek oturtuyorum. çok kinim var o herife.

  planlar bölümü çok acımasız yalnız. 1 seçkin kupa kazanmak için 5 altın kupa; 1 altın kupa için 5 gümüş kupa; 1 gümüş kupa için 5 bronz kupa toplamanız gerekiyor. bazı paketlerde bir oyuncu satın almak için sizden 20 tane seçkin kupa istiyor. allahsız mısınız ulan ?
 • bayağı aktif bir ligimiz bulunmakta, 16 kişi. lige katılmak isteyenler ses etsin dediğim oyun.