• mükemmel kart açma oyunu.
    arada sırada da topa vuruyorsunuz. sonra topa vurduğunuz için tekrar kart açıyorsunuz. daha sonra da çok güzel kart açtığınız için tekrar kart açıyorsunuz.
  • black lives matter formalarını tasarlayıp onu bu haliyle oyuna yükleyen o mühendislerin beyinciğini s.keyim.
    bir taraf lacivertin de koyusu diğer taraf siyah adamlar seçilmiyor sığır.
    görsel

edit: hakem de siyah. sahayı da siyah yap aq karadelik olsun koskoca ekran.
  • siktiri boktan oyun... önceki versiyon bir nebze oynanabilirdi ama 2019 versiyonu, paket almaya zorlamak için olsa gerek, futbol oyunu olmaktan çıkmış.

gen'i yüksek bir rakiple oynadığınızda, oyuncularınızın saçmalaması ya da rakibin orta sahadan her vurduğunun gol olması filan bir derece kabul edilebilir ama hayvan gibi güçlü bir rakiple oynarken, zar zor gol pozisyonuna sokulan oyuncu arkadan indirildiğinde, kırmızı kartı geçtim, faul bile verilmeyince oynamaya devam etmenin bir anlamı kalmıyor.

yalnız oynamaya katlandığım kısa sürede, futbol kamuoyumuzun pek sevdiği, dikine futbol tabirinin ne olabileceğine dair bir fikir edindim. bilhassa türk kullanıcılarda gözlemlediğim, "topu kaptığın adamla rakip kaleye yardır, ceza sahasına yaklaşabilirsen vur" taktiği sanırım dikine futbol oluyor. bunu türkler dışında bir de rus ve yunan kullanıcılarda gözlemledim. sanırım o.
  • momentumun nirvanası bu oyunda resmen bir harita çizilmiş özellikle teke tek modunda bir sen bir rakip kazanacak diyor, karşıdaki rakiplerin alayı bot, yani o oynayışı insan evladı yapmaz, yavaştan sıkmaya başladı yakında bırakırım başlamayınız efendim..
  • konsolda top 200 fifa mobile da top 250 görmüş biri olarak şunu söylemek istiyorum: fifa mobile da bulunan momentum konsolda yok.
    oyun size galibiyet vermek istemiyorsa telefonunuz bozukmuş gibi oyuncular kendi kendilerine hareket ediyor pas veriyor vs.. karşı atak kısmı ile hepten saçmalık. gayet sizi ezecek rakipler geliyor ve sizin süreniz bittikten sonra 1 yada 2 gol atabiliyorlar. 990000 taraftarınız var ve hedefiniz 1 milyon iken kendinizi 870000 de bulabiliyorsunuz.
  • knight online'da mage char kasıyoruz sanki. hergün yok lig maçlarını yap, günlük antreman yap, etkinlik maçlarını yap, 3 lig turnuva maçını yap, görev için 3 division maçı yap.
    ne lan bu futbol oynamaya mı geldik, boş beleş sarj yiyen, zevki olmayan botlara karşı saçma sapan maçları yapmaya mı geldik.
    şu tepede yazdıklarımı yaptıktan sonra zaten insan sıkılıp, zevkine online maç yapası gelmiyor.
    bir de bu son güncelleme ile kalecileri panter yapmışlar. yok öyle ceza sahası köşe ucundan ronaldinho ile plase vurup gol atmak. biblo kaleciler artık panter gibi uçuyor her topa.
    adamlar birbirine takılıp düşüyor, çektiğim şuta blok koyuyor, sadece rakip takım değil ha, kendi takım oyuncularım da benim şutuma da blok koyuyor. 10 şut çektiysem 5'i kaleye gitmiyor.
    bre mk ea games'i kenarlardan orta açıp gol atacaksak, yaptığınız oyunda daha adamlar önündeki adama bazen pas veremiyor. vermek istenen adama değil üstündeki adama veriyor, ara pas atayım dersin boş yere değil, rakip savunma oyuncusunun önüne atıyor, kenardan orta açıyorsun allaha emanet nereye düşerse.
    teknik direktörlük modu da bok gibi. menejerlik oynamasak yiyeceğiz. telefon ses açma görseli gibi 6 tane ayar koymuşlar al sana teknik direktörlük ahaha.
    ve beceri hareketletini de değiştirmişler. oyuncu hareketi yaptıktan sonra eski guncellemedeki koordinatlarına yürümüyor. düz giderken iyi yön değiştirirken sıkıntı.
  • teke tekte oyun kaybetmenizi istiyorsa ya ibne gibi topu rakibe hiç kaptırmamak için pas yapacaksınız (gerçi onda da kendi kendine taca vuruyor topu) ya da kaptırdığınız anda %90 golü yiyeceksiniz. sinir krizine sebep olan bir oyun istediğim kadar iyi oynayayım 5 maç üst üste kazanınca birden sürekli anlamsız şekilde kaybetmeye başlıyorum hatta maçlarda resmen gol yemem gereken anlarda oyun kasmaya ve ping seviyesi dalgalanmaya başlıyor kısacası hedefiniz klasmanda üst sıralar veya derece ise boşuna çok yormayın kendinizi. bulunduğum bölgede teke tek modunda ilk 50'ye kadar yükseldim ancak sonrasında saçma bir şekilde 1000'lere kadar geriledim. artık çok kasmadan kaybetmeyi de göze alıp arada 2 3 maç atıp çıkarım herhalde. kadro kurmanın da pek bir anlamı yok zaten benden yüksek gene ve çok daha iyi kadrolara sahip takımlara karşı kazanabiliyorken çok daha zayıf rakiplere tuhaf şekillerde kaybedebiliyorum. ea sports ne isterse o oluyor kısaca.
  • her sezon biraz daha gerileyen oyun. bu sezon kariyer modu tarzı bir içerik beklenirken hayal kırıklığı oldu. etkinlikler geçen sezona göre oldukça kötü. verilen oyuncular takım kimyası yüzünden işe yaramaz oluyor. etkinlik enerjilerinin çok kötü olmasına gelemedim daha. oyunda tek yapabildiğiniz ka oyunları. onda da yapay zeka uygulandığı için bir üst klasmana geçmemeniz için her şey yapılyor. 800k ye ulaşmak için günlerce oynadım olmadi sonunda sildim.
    edit: imla
  • 2017’de mukemmel olan oyunun icine sictilar. gecen sene her gun girerek gorevleri yerine getirirdim guncellemeden sonra telefondan sildigim oyun oldu.
  • bu sene gelen etkinlikler çok kötü, ben olmuşum 86 level karşıma 101 level 1-0 geride başladığım bir challenge veriyor karşılığında ne alıcam 78 level hiç bir işe yaramayacak karakter
hesabın var mı? giriş yap