• fifa 20 için ps4 platformunda takım arıyorum. akşamları online oluyorum. çok geç olmamak kaydıyla cm cdm oynayabilirim.
  • vpg türkiye ligi beyaz grup'ta mücadele eden takımımıza yeni takım arkadaşları aramaktayız.

pas oyununa dayalı takım oyunu oynayabilecek, özellikle stp ve cdm bölgelerinde görev alabilecek, amatör ruhla arkadaş ortamında boş zamanını keyifli bir şekilde geçirmek isteyen ancak oyun içerisinde ciddiyeti bozmayacak, oyuncu overall rating'i en az 86 olan olan arkadaşları deneme antremanlarımıza bekliyoruz.

fifa pro clubs'ta division 1'de bulunmakla birlikte dünya genelinde yaklaşık 500.000 takım arasında 857. sıradayız.

ilgilenen arkadaşlar yeşillendirirse sevinirim.

not: platform ps4

edit: eksik bilgi ekleme
  • vpg türkiye 1.ligi'nde ps4 platformunda mücadele edecek union cajamarca (eski adı mavi yesil algs) takımına her pozisyondan takım arkadaşları aranmaktadır.

amatör ruhla arkadaş ortamında boş zamanını keyifli bir şekilde geçirmek isteyen ancak oyun içerisinde ciddiyeti bozmayacak, arkadaşları deneme antremanlarına bekliyoruz.

ilgilenen arkadaşlar yeşillendirirse sevinirim.

not: ben başka bir takımda oynuyorum ancak arkadaşlarıma yardım etmek adına bu iletiyi yazdım.

psn: pathfinder016
  • tnt esports olarak 3 yıldır içinde olduğumuz pro modunda, bu sene tpl(türkiye pro ligi) 1. liginde mücadele eden takımımıza yeni oyuncular aramaktayız.

keyifli zaman geçirmek ve takım halinde mücadele etme hazzını yaşamak için önceden pro veya fut deneyimi olan arkadaşları deneme antremanlarımıza bekliyoruz.fifa pro clubs modunda hafta içi olan antremanlar ve maç günleri için ayıracak zamanı olan herkes başvuru yapabilir.
hesabın var mı? giriş yap