• ankarada atakule etrafında bulunan elitimsi bir yer.
    kalitesine göre fiyatları yüksek bence.
  • ankara, çankaya'da elçiliklerin orada bulunan hoş restoran.
    ankara'da yemek yenilecek romantik bir yer var mı araştırmalarım sonucu buldum ve sonuna kadar tavsiye edebilirim. her cuma cumartesi canlı müzikleri var ve gerçekten hoşlar.

fiyat yüksek denebilir ama performansa göre orantılı. porsiyonları leziz ve doyurucu. en güzel kısmı da internet sitelerinde menülerinin yer alması. böylelikle gittiğinizde herhangi bir fiyat sürprizi ile karşılaşma ihtimaliniz ortadan kalkıyor. rezervasyon ile çalışıyorlar. ilgi alakaları çok güzel.
  • internet sitelerindeki menü fiyatları güncel olmayan restoran. fiyatlara %30 ekleyip öyle gidilmesi gerekiyor. ayrıca yemeklerinin ve ortamının abartıldığını düşünüyorum.
  • referans alarak gitmeye başladığım ve gayet keyif aldığım yerlerden birisi olmakla beraber kuzu incik kesinlikle denenmeli. lezzetin yanı sıra hizmet kalitesi üst düzey olup çalışanların tavrı ve çalışma şekilleri ile hoşnut kaldığım yerlerden biridir. ayrıca yemek sonrası işletmecisi olan hanımefendinin yanınıza gelip ziyaret etmesi ve memnuniyetinizi sorması da bu mekanın lezzet, hizmet ve dekorasyonundaki zerafetin kaynağına ışık tutmaktadır. canlı müzik eşliğinde gayet keyifli bir zaman geçireceğinizden şüpheniz olmasın. tercih edenlerin memnun kalacağını düşünüyorum.
  • ızgara yemeğin çok pişmiş ve kuru geldiği restorandır. tavuklular güzel ama bak sevdim.
    hesap kısmında yüzde on servis bedeli kitliyorlar. kutlama için geliyoruz masa süsler misiniz dediğinizde gül yaprağı döküp birde gül koyuyorlar masaya 45 lirada oradan.
    sonuç olarak "evde yerdik ya" oluyor hesap ödenirken.
    ankarada eli yüzü düzgün nispeten "romantik" restoran bulunmamasının ekmeğini yiyorlar vesselam.
  • özellikle bonfilesi baya kötü mekan. ortam güzel, başbaşa yemek için ideal kabul ama yemekler gerçekten değil o fiyatlara yarısına bile yenmez.
  • klasik dekorasyona sahip, şık mekan. balık ve tavuk lezzetli. fiyatları segmentinde normal. alt kattan ziyade üst katta galeriye oturmayı tercih ediyorum. müzik sakin ve kaliteli.
hesabın var mı? giriş yap