şükela:  tümü | bugün
  • annemin klips dergilerinden hatırladığım, çocukluğumun taş gibi sosyetik kadını.
  • eski mankenlerden, ünver oral'ın eski eşidir.
  • dekoltenin yakıştığı hatunlardandı.

nerdeyse 15 yıl olacak, belki geçti. hey gidi hey. dedemin posta gazetelerinden hatırladığımdır, o da sadece ismen. cismini unuttum ama bir hayal kalmış. hep o hali ile kalsın isterim, son halini görmek istemem.
  • bugun tanisma firsati buldugum ucak fobisi olan cool hatun.
  • yillar once yazmisim, onu da taaa yillar once hatirliyormusum. simdi 20 yili gecmistir. cok guzel, zarif bir hatundu figen abla. guzel bir ani olarak hafizalarimizda yer etmis. kocaman memislerine bir entry daha borcluydum, yillar sonra itiraf ediyorum, kusuruma bakmasin. posta gazetesi mi kaldi, ilgili gazetenin magazin sayfasindan bir o geliyor aklima. baska guzellerde cikardi da bir o iz, hatira birakmis.

figen abla, nerdeyse ceyrek asir gecicek ama bizim kusak unutmadi. yukarida cool yazmislar, bir zirveye davetlimiz ol, hepimize goster coollugu, genc kizlar catlasin. ha, birde sozluk'un yeni basbakani dürüm yemeyi cok seviyormus, resimlerinin yalancisiyim. posta gazetesinden dürüm şenliklerine, nerden nereye gidiyoruz, kismet.

moralin, sagligin iyi olsun figen abla, kazadan beladan uzak ol. dilerim bir zirvede karsilasir, muhabbetle gencleri catlatiriz. sozluk'ten selamlar. posta gazetesi magazin servisinin resimleri mi sen mi unutulmazsin, hala bilemiyorum.