şükela:  tümü | bugün
  • eski ingilizce bölüm başkanı, şimdilerde eng 101 ve eng 102 derslerine girmektedir. odtü içerisinde görebileceğiniz en iyi ingilizce hocalarından biri olmakla beraber, insan profili olarak da öğrencileri için iyi bir örnektir. üslubu biraz serttir, kendi doğruları vardır, ama siz bir şey anlatmak istediğinizde ya ne isterseniz isteyin makul olmak şartıyla her şeyi kabul eder. ayriyeten öğreticidir de, 'vorona' kelimesinin rusça'da karga anlamına geldiğini başka bir insandan öğrenemezdim herhalde.

her ne kadar, bir erkek olarak derslerindeki "üstün kadın" teorisine maruz kalsam da, bir insan olarak çizmek istediğim profili yaratmasıyla çok saygı duyduğum bir insan olarak kalacak. üniversite içerisinde tanıdığım ve düşünce yapısını kendime yakın bulduğum tek asistan/profesör olduğundan ötürü ileride kendi anlattığı gibi( eski hocasına duyduğu vefadan bahsetmişti.) gördüğümde hal hatır sorabileceğim, insan olarak tanışabilme fırsatı bulduğum, yegane insan olacak.

son olarak hocam, olur da okursanız bu satırları, teşekkür ederim bana öğrettikleriniz için, kendinize iyi bakın.
  • kendisinden ben de ingilizce 102 dersini almıştım. ingilizcede ki yetkinliğinin yanı sıra rusçada da gayet yetkin bir insan. benin nazarımda kendisi modern diller bölümünde ki hocalardan ilk 5 e girer. zira modern diller bölümünde ki hocaların büyük bir kısmı ego kastığı için kendisi bir işi adam akıllı yapmamın ne demek olduğunu açıkça gösteren bir zat-ı muhteremdir. kendisinden hem insanlık namına hem de ingilizce adına çok şey öğrendim. allah razı olsun. kendisi gibi işini hem güzel hem de öğrencileri harcamadan yapan diğer hocalara da selam olsun. keşke kendisini, öğrenciye takıp onun notunu çalan diğer hocalar bir nebze örnek alsa.