• bloomberg ht ekonomistlerinden
    aptal sarisin tezi nasil curutulurmus gosteriyor cumle aleme.

pek akilli masalllah .
    afferin guzel kizim diyesim geliyor her seferinde.

ilgiylen takip ediyoruz.
  • eğlenceli yazıları olan paranın prensesi olarak anılan ekonomist.

şu videonun sonunda 200 milyarlık büyüme destekleyici paket hakkında yaptığı yorumu süper.
  • paranın prensesi gibi buram buram ego kokan bir lakabı bulunan kişi.
  • geçmişte iki kez iş görüşmesi yaptığım değerli finans analisti.
  • kendisini paranın prensesi olarak tanıtan güzel kadın. twitter'da pek aktif. sütlaca bayılır. sürekli olarak sabahları ekonomi programlarına katılır kendisi. galatasaraylıdır. her sabah günün önemli haberlerini twitter'dan bildirir. bazen takipçileriyle birlikte bist'in yükselmesi için voltran oluşturur. her portföy yöneticisinin bir favori hissesi vardır, figen hanımın favorisi ise tüpraştır.

edit: imla.
  • ekranda olmak hoşuna gidiyor belli ki içinde bulunduğumuz zamanın ruhuna çok aykırı değil, profiline bakınca çok da yadırganmaması gerekir diye düşünüyorum.
    ancak kendine taktığı iddialı isimler, kendini bazen fazla ciddiye alan tavrı ve aşırı özgüvenli hali piyasadaki kadınlara haksızlık yapılmasına neden olabilir.
    yaptığı iş aslında büyük oranda maço bir iş, erkek egemen bir iş bu nedenle tavrında biraz da ofsaytı anlayan kız gururu görüyorum ki kadınlara asıl haksızlık bu.
    ancak daha 15 yıl öncesinden paranın kraliçesi olan kadınlar tanıyorum ki kamuoyunda tanınmasalar da 50-100 milyon usd büyüklüğünde pozisyonları oje rengi seçer gibi sakince alır, kapatır hazine yönetirler.
    bir de ekranlarda bu kadar görünmeyi yorum yapmayı seven insanlar ne büyüklükte pozisyon alıyorlar, hangi fonları yönetiyorlar merak ediyorum.
    bana öyle geliyor ki aslında çok mütevazi rakamlarla trade ediyorlar ve büyük oyuncuların aksiyonlarını yorumluyorlar; yani zenginin malı züğürdün çenesi durumu...
  • tatlı bir finansçı, keşke tanışabilsem.
  • ntv de şuanda ülkenin dolar-tl gidişinde lafı "az bi akıllı konuşun" a getiren finans sarışını tatlılık.
  • borsa istanbul dj'i, çok tatlı bir kadın.
  • kendisini iggy azalea'ya çok benzettiğim ekonomist, meksa yatırım menkul değerler gmy'si.
hesabın var mı? giriş yap