şükela:  tümü | bugün
  • killa hakan'ın 2 ağustos 2019'da çıkacak albümün adı. albümde ceza, ezhel, ben fero, eko fresh, summer cem, gringo, ayben, eypio ve ayaz kaplı ile parçalar varmış.
  • ef on altı veya mepe üç diyen millet talebinin ete kemiğe bürünmüş albüm versiyonu.

(bkz: fight kulüp rakı)
  • "ama sen resmen peslerdesin, sıkışmış köşeye son nefeslerdesin"

"kan kan damar damar
    surata şamar yanak yakar
    kaşları çatık bakar bakar
    farkında olmadan akar akar
    yaşadığım yer bir karanlık mağara
    kurtarmaz seni kimse atsanda nara"

"gözlerim açık, çift tabanca, kontrol, açık gözlerle yatmalar
    kardeş kim belli değil, piçlerin yaptığı eş dostu satmalar
    bir de atmalar
    geri ona kakmalar
    perde arkasından bakmalar
    ortalığı birbirine sokup, dağıtıp, ihanet edip, darmadağın edip kaçmalar"

2 ağustos'ta çıkacak olan killa hakan albümüdür.

şarkıları kısa kısa vermişler, sağlam geliyor killa baba
  • killa hakan’ın sosyal medya hasaplarında klibinden ufak parçalar yayınladığı şarkı. dinlediğim kadarıyla ceza’nın verse’ü iyi gibi ama tam ne dediğini anlayamadım çünkü paylaşılan şeyin ses kalitesi rezalet. ayrıca ben fero da “yoki toki hur ye” gibi bir şey diyor ama onu da tam anlayamadım :d ben fero’nun ne dediğini anlayan yeşillendirebilir mi?
  • ceza'nın içinde bulunduğu kültüre ve daha önemlisi kendisine en büyük ihaneti olacaktır, olmaktadır.
  • dernek adı altında kumar oynatılan yer ismi gibi olmuş.
  • (bkz: fight club) değil
    (bkz: dövüş kulübü) değil
    (bkz: fight kulüp) evet,fight kulüp.
  • otte butte kutte oh ye fitte gutte gibi sözleriyle derinlikte çığır açan ben fero sözlerine sahip sikimsonik şarkı. aslfjaslf ulan bir de bu heriflere rap efsanesi ayarı çekilmiyor mu gülmekten ölüyorum ya. evet.
  • çakma fight kulüp,eğer hakiki olsaydı kel fero ve müptezhel yerine fuchs,massaka,defkhan veya şanışer olurdu.yapacağınız rap şarkısını sikeyim.
  • rapçi olduğuna inanan killa hakan denilen insan biraz benim çocukluk dönemimde kalıyor. şimdi ben bu adamı eleştirsem 'adam sen çocukken rap dünyasında adı yankılanıyordu' diye söylenecekler var. ee kardeşim geldik 23 yaşına hala bir numarasını göremedik bu killa hakanın. sadece zamanında meydan boşken, bu arkadaş çıkmış piyasaya ve duyulmuş. bütün esprisi bu. öyle güzel filan da değil şarkıları, çöp suyu gibi kokuyor.