şükela:  tümü | bugün
  • 1998 yılında arika tarafından geliştirilip namco tarafından yayınlanan yine arika'nın geliştirdiği street fighter ex'e benzeyen arcade dövüş oyunu. benzerlik demişken oyundaki karakterlerin ikisi (blair dame & allen snider) street fighter ex'te de yer almaktadır.
  • arika ve namco ortak yapımı olan, sub-boss olarak kaplan, köpek balığı, şahin ve dev bir şovalye ile karşı karşıya gelinen efsane dövüş oyunu. final boss ise queer tandansında vampir bir abimizdi diye hatırlıyorum. arika lisanslı karakterleri barındırdığı için bir nevi street fighter ex serisinin spin off'u diyebiliriz. 2011 yılında arika nitendo 3ds için bu oyunun yeni sürümünü piyasaya sümeyi düşünmüş ama sonradan proje rafa kalkmıştır.
  • aynı ada sahip olacağı henüz belli olmasa da 2018'de ps4 için geri döncek olan oyun. arika tarafından ilk önce bir nisan şakası olarak tanıtımı yapılmış sonradan fanlardan aldıkları olumlu tepkilerle ciddi ciddi geliştirmeye karar vermişler. şu an beta aşamasında olan oyunun ex serisinin kült karakterleri kairi ve garuda'yı içeren gameplay videosununu buradan izleyebilirsiniz.