şükela:  tümü | bugün soru sor
 • web tabanlı tasarım programı. mac'de bulunan sketch 3 programına aşırı derecede benzemektedir. hatta ve hatta desktop uygulamaları da bulunmaktadır. ve ve ve .sketch uzantılı dosyaları da import ederek rahatlıkla kullanabilirsiniz. üstelik windowsta da var. bu zamana kadar sözlüğe nasıl yazılmamış ilginç.
 • sketch'e ciddi bir şekilde rakip olabilecek arayüz tasarım programıdır.
 • müthiş başarılı arayüz tasarım ve prototipleme şeysi.
 • arayüz tasarımı için muhteşem bir web tabanlı tasarım programı. özellikle windows'tan bıkmış bir arayüz tasarımcısıysanız biraz alıştırmadan sonra bu uygulamayla birlikte temelli linux'a geçiş yapabilirsiniz. ben yaptım, oradan biliyorum.

  kullanmaya başladığınızda da muhtemelen "vay anasını satayım ya bunu web üzerinden nasıl yapmışlar lan?" diyeceksiniz, öyle fena bir şey. ama yapmışlar. efsane yapmışlar hem de. windows'ta adobe xd kullanıyordum, hiç aratmıyor valla.
 • bu ara o kadar çok tasarımcıyı tarafına geçirdi ki acaba diyorum sketchi bırakmalı mıyım?
  bir yandan da prototipde gelen gümbür gümbür adobe xd var.

  xd - prototipde iyi ama daha yolun baya başında
  figma - development da canavar ayrıca collabrate işinde çok iyi
  sketch - e piyasayı domine eden ve bayrağı buralara taşıyan oturmuş hali hazırda kullandığımız yazılım
 • yazılımcıysanız ve basit bir tasarım için kullanacaksanız gerçekten sketch almaya* ve kurmaya gerek bırakmayan program. tarayıcıdan girin, hop kullanmaya başlayın.

  tarayıcıda çalışmasına rağmen performansı acayip. uygulama c++ ile yazılmış ve webassembly ile tarayıcıda çalıştıracak hale getiriliyormuş.

  desktop uygulaması da vardır. websitesinden kullanmaya kıyasla tek artısı, sisteminizde kurulu fontları da o zaman kullanabilir hale geliyorsunuz.