1. öncelikle fikirtepeye yabancı bir taksiyle gidiyorsanız maceraya aksiyona hazır olunmalı, internette bulacağınız kaynaklarda 5 yıldızlı modern bir hayvan hastanesi, ucuz fiyatlar falan şeklindeki okuduklarınızı da çok ciddiye almasanız iyi olur.
    kedimin 4. kattan düşmesiyle tanıştım kendileriyle, neyse ki ilk müdahaleyi kendi veterinerimiz 24 saat açık olduğu için kendi veterinerimiz yaptı.ertesi gün kontrole de kendi veterinerimize gittik.konu hakkında az bilgili çok dramatik insanlarca yazılmış kedi düşmesi hikayelerinden gözümün korkması ve veterinerimizin röntgene ultrasona gerek yok turp gibi yok bişeyi idrarında kan falan normal demesi üzerine de ikinci bir fikir alayım, uygun fiyatlarla röntgen falan çektireyim diye aramadan sormadan yollara düştüm.
    bu çok modern, her türlü kısırlaştırma, kırık tedavisi vs. yapan hayvan hastanesinde röntgen ve ultrason olmaması ilk şaşkınlığım oldu.
    fiyatların benim gittiğim özel veterinerde örneğin muayene 70 lirayken, burda 60 lira.aradaki farktan fazlasını taksiye veriyorsunuz yani.
    sonuç olarak 4 katlı binasıyla yolunuzun düşmeyeceği bir semtte tam olarak ne hizmeti verdiğini anlayamadığım(ya röntgen yok bacağa platin takıyoruz diyosunuz nasıl ya) yere gideceğinize bildiğiniz veterinerden şaşmayın, ikinci bir fikir almak için de gidecekseniz bilinen bir özel kliniğe gidin, ve diğer belediye hayvan hastanelerini zan altında bırakmak istemem ama hastaneye giderken röntgeniniz alet edevatınız var mı diye aramak çok da saçma bir fikir olmayabilir.