• fıkra anlatabilmek bi nevi sanat aslında. ama zaten öyle fazla komik olmayan sıradan bi fıkrayı bu kadar kötü bi biçimde ve berbat aksanlarla konuşmak da ayrı bir sanat dalı mıdır, böyle bir dal kanal 7 tarafından oluşturulmaya mı çalışılmaktadır bilemedim, güldüm sinirden, izleyemedim.
  • "vııyyy" olarak nitelendirilen tepkinin fonetik olarak aslında "vooeeeyy??" gibilerinden çıktığı abuk ve garip program. modern sabır taşı testi.
  • şaşırınca, yani fıkranın sonunda;

karadenizli'nin " neeaaasiiiii??"
    güneydoğulu'nun "voooeeeyyyy???"
    ege'linin " anı garii??"
    kayseri'linin "neeaa diyon laaa???" şeklinde tepki verdiği program... fıkralar değil de tipler çok güzel... sadece onlar için bile izlenebilir... ben o programda oynayan (amatör) oyuncuların kesinlikle iyi niyetli bir iş çıkarmak için ellerinden geleni yaptığına inanıyorum.. tabii programın yapım kalitesi de bi yere kadar...
  • espri yapılınca karşı tarafın şaşırmış surat ifadesiyle skeci bitirmeyi akıl ettikleri gün türk halkı "nasiil?" eziyetinden kurtulacak. mutlu günler yakındır.
  • bir suredir uzak kalinan turk televizyonuna ait izlenen ilk program olmasi munasebetiyle, memlekette gorsel medyanin ne hallerde oldugunu gosteren, guldurmeden direkman aci aci dusunduren programin ta kendisidir.
  • askerde mecburiyetten 12 dk kadar dayanmak zorunda bırakıldıgım program. gittim kendime 6 saat sahil nöbeti yazdım kendime geleyim diye.
  • gelmis gecmis en fantastik program yarismasi yapilsa acik ara birinci olucagi konusunda iddiali oldugum yapit.kanal gezinme faaliyeti sirasinda denk gelinirse,en az 8 dakika paralizasyon etkisi de cabasi.
  • içindeki teyo'nun palavraları adlı bölümde teyyo pehlivan ı canlandıran erzurumlu dayıya bayıldığım program.
    (bkz: cumhur seval)
  • yakin zamanda sikca yayinlanmaya baslanmis, kult olma yolunda ilerleyen akillara zarar program. izlenme sebebi muhtemelen fikra sonlarindaki "nasssiiıııı" seklindeki sasirma efekti olsa gerek.

gerçek kesit arkasindan izlenmesi akut solunum yetmezliğine yol acabilir.
hesabın var mı? giriş yap