şükela:  tümü | bugün
  • zaman gazetesinin hasan pulur tipli,dis isleriyle ilgili konularda yazan kose yazari.
    kose yazarlarinin bilgi yerine daha cok yorum agirlikli yazmalarinin tersine genelde bilgi agirlikli yazilar yazan birisi.ozellikle kosesinde sundugu bilgilerin,istatistiklerin konularin bam teline dokunmasi ve olayi ozetleyen bilgiler olmasida bunda bi etken zannimca.zaten bir suru bilgi istatistik arasindan onlari secip koymasida o yuzden,okuyunca yorumu ve cikarimlari kendi kendine yapabiliyosun.
    son donemde ukraynadaki olaylar patlamadan once bunla ilgili yaizlar yazmasi,filistin konusunu hristiyan siyonistlerle bagdastirmasi,rusya ve hindistanin iliskilerini putinin turkiye ziyaretiyle bagdastirmasi ilgi cekiciydi.
    gazeteyi eline alinca ilk okunmasi gerekenlerden birisidir bence.
  • aradan gecen bir yıldan uzun bi sure sonunda artık iyice eminim ki turkiye dısındaki olaylara en hakim en bilgili kose yazarı.
    milli savunma ya da dıs islerine atasınlar bu adamı.
    sanırım zaman gazetesi yazarı diye farkedilmiyo yazdıkları ama rusya ve amerika arası oynana satranc oyununu en iyi cozen kiside bu adam.
  • yazılarını genelde 2-3 gün araklıkla -elekten geçirircesine- yazan,yazmak için yazmayan,damadola'da ne oldu, cezayir ve rusya, iran ermenistan doğalgaz boru hattı, galileo-çin ve amerika,çin ve afrika,kabartay-balkar'dan guantanamo'ya ve ötesine...gibi girift mevzularda çarpıcı bilgiler sunan,denildiği üzere dış ilişkileri en iyi takip eden mütevazi yazar(ımız).
  • ertanlar makina'nın sahiplerinden diye biliyorum bu adamı.
    ya da en azından akrabaları,
    çünkü bir zamanlar bu fabrikada çalışıtığını iyi biliyorum.

http://www.ertanlar.com/
  • gazetesinin ve gazeteyi yayınlayan grubun hamas'a ve filistin'e bakış açısını bir yazıyla yansıtmış yazar.

http://www.zaman.com.tr/yazar.do?yazino=789680
  • son yazdigi yazilari hayretle okudugum yazar. israil dunyayla kafa bularak gazze'yi isgal ediyor, sen tutup da menzili 30 km olan fuzelerini atesleme diyorsun hamas'a. ne yapsin adamlar? kafalarina mi siksinlar? israil'in isi kolaylasir boylece degil mi?
  • bugünki zirve itibari ile sohbetine doyum olmadığını farkettiğim yazar.
  • 5 mayıs 2011 tarihli bin ladin'in ölümü ile ilgili yazdığı yazıdan bir bölüm;
    ''ladin ve ölümü konusunda daha pek çok şey söyleyebilirim; onun amerika'nın adamı olduğunu, cia yetiştirmesi olduğunu, ölümünün amerikan komplosu olduğunu söyleyenlere karşı çok şey söyleyebilirim. ancak, bugün yerim kalmadığı için bunları yapamıyorum; ileride yeri gelirse yapabilirim.''

yazıyı bu şekilde bitireceksen neden yazdınki bu yazıyı? hani analiz? hani çıkarım? öldü diyorsam öldü şeklinde yazı mı yazılır?
    yazının tamamı için

http://www.haberdemeti.com/…kel.php?artikel_id=3011
  • "biz bu konularda bu kadar hassasız; zira kim olursa olsun, hangi amaçla hareket ediyorsa etsin biz hiç kimsenin, hiçbir sivil ya da başka tür kuruluşun türkiye'yi israil karşısında küçük düşürmesini istemiyoruz. buna hiç kimsenin, hiçbir kuruluşun hakkının olmadığını bir kere daha vurguluyoruz." demiş.

israil gelip sivil amaçla kıyılarına gelmiş gemiye girip bizim vatandaşlarımızı öldürecek, bizim ülkemiz küçük düşecek öyle mi? lsd değil lcd kafası bu bildiğin. dünyada katillerin değil maktüllerin küçük düştüğü utandığı nerede görülmüş? insanlık için mücadele edenlerin küçük düştüğü, zalimlerin iyi gözüktüğü ne zaman olmuş?

ben utandım şunları okurken, yaşlı başlı adam şunları yazarken sen utanmadın mı?