şükela:  tümü | bugün
8878 entry daha
  • tanım: uefa kupası sahibi ve ligimizin son şampiyonu gaaaaasssaraylıların yine büyük resmi görmesine sebep olmuş bonservis bükücü başkan.

yamulmuyorsam abdürrahim albayrak da geçtiğimiz hafta benzer bir programa katılmıştı[1]. buralarda ona ilişkin birşey görmedim, algıda seçicilik de olabilir, umursamadım. ama demek ki önümüzdeki sene için, şampiyonluk kutlamaları devam ederken, lobi faaliyetlerine başlamak gerekiyor. bu sanırım birinci aşama.

ikinci aşama da seneye mart nisan gibi tüm takımı toplar saraya çıkar ve "gomis sarayı görünce ne fransa'da ne de ingiltere'de böyle muazzam bir yapı görmedim, dedi, keh keh keh" diye beyanat verir.

son aşamada ise ülkenin yüro 2024 adaylığına ilişkin tanıtım için gomis röportaja gönderilir ve "akp hükümeti çok çalışmış, muazzam statlar, tesisler yapmış" diye yazılı metinden okuması sağlanır.

tatlı su kurnazı fener'in ise yatacak yeri yok zaten. işine gelince cumhuriyetin son kalesi , işine gelince adam gibi adam recep tayyip erdoğan.

edit: linkler çalışsın..

[1]

bonus-yasin oztekin
  • müslüman inancına sahip bir insanın yandaş olmayan bir kanalda sahur programına çıkmasına bile laf edebilecek gerizekalı insanları görmemize sebep olmuş beşiktaş jimnastik kulübü başkanı.
  • futbol söz konusu olunca en muhalif, en bilgili insanların dahi kendilerini ne kadar aptal konumuna düşürdüğüne, yeni bir örnek.

futbol ve taraftarlık söz konusu olunca eğitiminizi, statünüzü, kişiliğinizi bir kenara bırakabiliyorsunuz. fanatizm, öylesine yakmış ki devrelerinizi adamın tv kanalında sahur programına çıkması bile batıyor gözlerinize. oğlum nasıl gerizekalılarsınız lan siz? hakikaten bu kadar aptal mısınız, rol mu yapıyorsunuz? olmamalı hakikaten bu kadar da olmamalı.
  • “fox tv’de” sahur programına “yanlamak” için çıktığı iddia edilen başkan.

yeminle sike sürülecek akıl yok sizde.
  • sahur programına da çıktı ya helal olsun
  • başkanım bonservis ücreti vermek orucu bozar mı? ahahfa

istediği yere çıkar mk size ne. iktidar yalakası olmak istese atv'ye çıkardı ne alaka bu arada? işte bok atacak ya kapçık ağızlı sallıyor oradan buradan. mal