şükela:  tümü | bugün
9333 entry daha
 • kur da kur, kur da kur diye diye takımını avusturya'nın köy takımına elek ettirdin, 2.5 ayda takıma meksika'nın köyünden kovulmuş berbat enzo roco dışında kimseyi alıp gelmedin, 3-5'in lafını yapıp, takımı muhtemel şampiyonluktan ve avrupa başarısından gelecek milyonlardan ettin, as kadrondan 3 oyuncu gitti yerlerine adam bile almayıp şu anki kadromuz da gayet yeterli dedin, zamanında tolga yerine boyko ve fabri'yi aldın tolga kötü olduğu için ve fabri gidince tolga da en az fabri kadar iyi bir kaleci deyip kaleci almaya gerek duymayıp taraftarla alenen dalga geçtin, sonra çıktın bence beşiktaş başkanı da maaş almalı falan deyip seçime gittin, eylül de tekrar aday olacağını açıkladın.

  şimdi mykonos'ta, fransız rivierası'nda, bodrum'da teknelerinizde doya doya kurduğunuz bu 35 yaş ortalamalı berbat takımı izleyip, 2019-2020'de yapacağınız "kur" temalı konuşma metinlerini hazırlayabilirsiniz. güney amerika'dan yeni franco'lar, roco'lar bakmayı unutmayın.
 • bir başkan bırakın türkiye'yi avrupa çapında efsane olma yolunda giderken nasıl bu kadar kısa sürede irtifa kaydedip çuvallar inanamıyorum. yazık ettin be başkan. kendisinin ve rezil yönetim kurulunun kredisi bitmiştir.
 • hadi simdi git 2018-19 bütcesini yapmaya bak.

  edit: takim köy takimina 2-1 yenilerek eledi ama bu futbolla bu takimdan bir bok olmaz. tarihe not düselim.
 • tam aziz yıldırım ağzıyla konuşmaya başlamış olan aziz yıldırım v2.0

  şu adamı savunabilmek için onurunu bir köşeye bırakmış olmak gerek. şenol güneş olmasa hiçbir başarı yakalayamayacak olan yönetimi, her şeyi kendisi yaptı sanıyor. yaz boyu tatil yaptı, kimseyle görüşme bile olmadı muhtemelen. menajerler olmasa manavdan alışveriş yapamaz bunlar. umut güner ve metin albayrak gibi kulübe zerre katkısı olmayan adamlara yeni yönetimde de yer verip kulübü iyice batıracak.

  ahmet nur çebi'yi fenerlilerin ali koç'u beklemesi gibi bekleyeceğiz galiba.
 • yaz boyu tatil yapıp keyif çatan, transferin kapanmasına günler kala bütçe planlaması,kur farkı diye ağır saçmalayan üstüne de gereksiz bir seçim yaratıp sıvayan başkan...takımın en az 4-5 transfere ihtiyacını ısrarla görmezsen böyle kabak gibi oyarlar daha elemelerde...
 • önceden çok yazdım, çizdim fikret orman'ın hatalarını buraya ama kendi taraftarımız tarafından hem yazılarımın altına hem dm yolu ile yemediğim küfür kalmamıştı. beleşçi olduk, hain olduk, tüpçü olduk... olduk allah olduk.

  alın şimdi götünüze sokun sevgili başkanınızı. amk sanki adam allah, eleştirilemez, bir yanlışı görüldü mü yazılamaz.

  3 yıldır dünya'nın futbolcusu satıldı, nerede abi bu paralar. umut ve menejer arkadaşlarının cebine mi gidiyor. euro allah euro, kur allah kur. tosic ile fabri'yi türk lirasına mı sattın başkan. şenol hoca aylardır ağlıyor transfer diye sen napıyorsun amk. takımın santrafora, 10 numaraya, stopere, sağ beke ihtiyacı olduğu bir yıldır belli. bu bir yıl boyunca hiç mi bakınmadınız sağa sola, hiç mi planınız programınız yok.

  serkan recber'i yediniz, ahmet nur çebi'yi yediniz sıra şenol hoca'ya geldi ama ne sana ne o umut güner'e ne de o metin albayrak'a yedirmeyeceğiz.
 • zamanı dolmuştur bence.
 • an itibariyle gozumde bitmistir. umarim eylul ayinda baskan secilmez.
 • tolga, fabri'den iyi hadjum.

  kaleci antrenörleri öyle dedi hadjum.
 • bu gece transferde acele etmeme prensibinin meyvelerini az daha topluyordu başkan. papaz gene pilav yedi.
66 entry daha