şükela:  tümü | bugün
10400 entry daha
  • https://twitter.com/…tatus/1053732794894073856?s=21

https://twitter.com/…tatus/1053714518130475008?s=21

benim gözümde sadece "kulüpler birliği başkanı" olan kişi. ben kendisini beşiktaş'ın başkanı olarak tanımıyorum ve de görmüyorum.
  • sonunu güzel güzel hazırlamasına bayılıyorum.

mayıs 2019 itibariyle tekrar güneşli günler gelecek;

(bkz: ahmet nur çebi)

(bkz: erdal torunoğulları)

(bkz: ibrahim altınsay)
  • kıvırma hızını dansözler kıskanıyor. uzun zamandır yandaşlığı fazla abartmıştı, baktı olacak gibi değil hakemlerde utanma yok bu apaçık tecavüzle tribünler ipini çekecek, bir ayar çekmek zorunda kaldı, geçen hafta "hakemler iyi niyetli değilmiş" dedi... ama nasıl dert olmuşsa içine, müteahhitliği ve artık ileride tff başkanlığı mı olur, bilimum potansiyel yandaşlık menfaatleri zeval görmesin korkusuyla 10 gündür kıvırıyor... ne yusuf "abiliği" kaldı ne galatasaray'ın fikstür zorluğu... haklı tabi beşiktaş'a kim ihanet ettiyse el üstünde tutuldu bu ülkede (demirören, güreli), sen de biraz daha uğraş başkan sana da güzel bir koltuk hazırlanır ordan devam edersin daha rahat beşiktaş'ı bozmaya.

biz bu adamı sosa'dan beşiktaş'ın hakkını alırken de biliriz. yusuf namoğlu ve tff olunca nasıl kıvranıyor ne şiş yansın ne kebap diye. bize ne lan senin "abi"nden? bize ne galatasaray'ın fikstüründen? yangında saç tarama misali, hala bir sonraki koltuğunun derdinde..

utanmadan daha bu adamı savunmayın kardeşim. yok "abi" demesi geri adım sayılmazmış, yok kendisi istifaya davet etmemişmiş de zaten muhatabı tff'ymiş, bize vermiş "devam" diye örtülü olarak mesajı... yok ya?

bu adamı sosa'yı gönderirken yaptığı açıklamaları da biliyoruz. var mıydı net olmayan herhangi bir cümlesi sizin gelip burda fedailiğini yapmanızı gerektirecek?

normalde bir sonraki seçimi bu derecede rezillik biriktiren başkan kazanamaz beşiktaş'ta ama bakalım ne kadar aziz yıldırım fb'si gibi rezil olduk, daha kaç sene bir "ali koç" çıkana kadar mahkumuz bu adama...
  • (bkz: fikret orman istifa)
    mayıs ayını bekleyecek lüksümüz yok. derhal istifa etmesi gereken beşiktaş başkanıdır. yoksa demirören ve aziz yıldırım'dan beter bir şekilde gitmek zorunda kalabilir. ama 2 yıldır beşiktaş'ın yaşadığı büyük irtifa kaybının hesabını kişisel olarak sormaya devam edeceğim.
  • göztepe maçının mağlubiyetini tatil yaparak atlatması gereken başkan. yapılamayan transferlerle takımın bu halde olmasının sorumlusudur. madem transfer yapamayacaksın elindeki adamları niye hunharca satıyorsun. takımda forvet yok, oğuzhan ve tolgay takıma inanılmaz zarar veriyor, kadro çok yaşlı... buna rağmen transfer sezonu bittikten sonra bile forvet sattın. o kadar güzel kadrolar kurmana rağmen hiçbirini koruyamadın. ne yapacağız başkan?
  • sol bekin yok.
    sağ bekin 45 dakikayı zor çıkarıyor.
    takımdaki 4 ortasaha 0 gol 0 asist ile sezon geçiriyor.
    forvetin yok, yarım yamalak var olan da gitmiş.

hiçbir sorumluluk duymadan "transferi taraftar yapmaz biz yaparız. herkes haddini bilsin" diyecek tıynette bir adam.

mayıs ayında bir sonraki yönetime büyük bir enkaz bırakacak. 3 ortasaha, 2 bek, 1 forvet ve sözleşmesi biten babel vs. yerine kanat oyuncuları...

0 tl gelir ile bunlar başarılmalı. yazık.
  • seni çok savundum. yıllardır savunuyorum. ama bu sene takımın içinden geçtin. bu seneki bütün başarısızlığın sebebi sen ve ekibinsiniz.

türkiye liginin en önemli mevkisi forvettir. sen bu takımı sezona forvetsiz başlattın.

şenol güneş’in oyun stilinin en önemli pozisyonu forvettir. sen bu takımı sezona forvetsiz başlattın.

forvetsiz başlatman yetmedi elindeki tek adam gibi forveti de araplara kaptırdın.

bu sezon bu takımın kısır futbolunun sebebi sen ve ekibinsiniz . sağda solda takılacağına çık ve işini yap artık. işini yaptığını bize göster.
  • erdal torunoğulları gittiğinden beri yaptıkları yerine seçtiği adamların yaptığı transferler ortada söylenecek bir şey yok. yeni bir aziz yıldırım vakası. evet stat yaptı, tesis yaprı feda döneminden takımı iyi yerlere getirdi ama serdal adalıyı'da yönetime getirdi. 3 yanlış bir doğruyu götürüyor maalesef
  • erdal torunoğulları’nı dışlayarak kurduğu futbol komitesinin meyvelerini yiyen başarısız başkan

futbol takımın iki senedir süren rezilliğine şuan personel maaşı dahi ödemeyen ekonomik olarak batık bir takım yaratmıştır

kendisini gerçekten tebrik ediyorum

zoru başardı ve başarızlıkta demirören’i bile geride bıraktı

kolay değil

mayıs ayı kongrede ekibi umut şafak metin üçlüsünü de alarak gitmesi nasip olur inşllah
  • kaçkere dedim bu adamın aziz yıldırım’dan farkı yok diye. dinletemedik! tecrübe ile sabit bazı şeyler. yavaş yavaş görmeye başladınız. kurtulmanız kolay olmayacak!
30 entry daha