şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
828 entry daha
  • derdini güzel bi üslupla anlatabilen fakat konuşurken y'leri yutan ğ yapan başkan. örnek vermek gerekirse "yapmaya çalışıyoruz" derken "yapmağa çalışıyoruz" yada "yapmaa-a çalışıyoruz" gibi birşekilde telafuz ediyor. yapmasın. antipatik oluyor.
  • taraftar olarak direnişte çarşı ön plana çıkmışken, bu seferde fikret orman en ufak bir açıklama yapmamıştır. belki de stat yapımını tehlikeye atmak istemedi. yine de kabul edilemez. beşiktaş sokakta maça çıksa biz kaldırımda
    destek veririz.
  • şimdi kanaltürkte izliyorum da çok güzel konuşuyo lan bu adam. o kadar içten gözüküyor ki ne dese "helal olsun lan" diyorum. inşallah seçilir ve yüzümüzü kara çıkarmaz.

ona buna sataşmadan, efendi duruşuyla bile başkanlıkta kalmayı hakediyor bu adam.
  • karşısında ismine leke çalmış bir rakip bulunmaktadır. normal şartlar altında seçimi kazanması çok zor olmamalıdır.
  • basiretsizlik ve vizyonsuzlukla suçlanan adam. bilip bilmeden sallamak kolay tabi.

1-) ulan zaten istanbulda 4 tane seçenek var. fb ve gs ile anlaşamazsan sığıntı gibi gidemezsin stadyumlarına. onların da çağrısı olması gerek. belli ki yok. kasımpaşa stadyumu ve olimpiyat kalıyor geri. tayyip erdoğan stadyumu gibi kıç kadar bir stadyumda bilet gelirinin çok az olacağı malum. adam zaten ne diyor en son çare olimpiyattır diyor. yani onlar da istemiyor aslında. ama şartlar buna iterse ne yapsın adam sıfırdan stad mı yaratsın bir haftada.

2-) git bakalım alabiliyo musun tolga'yı. bizim yönetim öküz bizim taraftar çok akıllı zaten. bilmiyorlar tolga yada onuru almayı. trabzonspor "7 milyon euro + oğuzhan" deyince seve seve yada ske ske geri adım atıyosun tabi. sinan'dan başka çare kalmıyor. açgözlü trabzona para yedirmemek basiretsizlikse he amk he basiretsizlik.

diğerleri zaten sabırsız tarafarın içi boş iddaları. hangi başkan bu takımın başına sportif başarı sağlamak için gelmez. kesesini doldurmaya gelen biri olsaydı o da serdal adalı olurdu.

ulan yıllardır yeni stad yapılmıyo diye ağlayan bebeler şimdi neymiş olimpiyatta oynuyacakmışız diye ağlıyorlar. ne olacak lan bir yıl biraz zahmet çeksen. yok yok sizi yıldırım demirören paklar anca.
  • +fikret orman geziye destek verenlere tepki gösterdi!

-işte fikret orman böyle. işte fikret orman şöyle. neredesin quaresma! neredesin serdal başgan!

+kulüp gezi haberlerini resmi yazıyla yalanladı.

-pardon panpa kuzenim yazmış. :/

hâlâ karşısına delikanlı bir rakip çıkamayan, safi eleştirilen, beşiktaşın adını şikeye bulaştıran başkan adayını eze eze yenerek başkanlığa devam eden adam.
  • ronaldinho için dün dediği: transferini hayal olarak görüyorum.

bugün dediği: neden olmasın?

seviyoruz sayıyoruz başganı da adama demezler mi "aga bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?" diye. dün dediği bugünü tutmuyor adamın.
  • "bizim belli bir bütçemiz var. bütçelerimize uyarsa arkadaşlarımız istiyor, neden olmasın. ancak şu ana kadar bana ulaşmış gerçekçi bir bilgi yok"

açıklaması ile

"ronaldinho transferini hayal olarak görüyorum"

açıklaması arasında her halükarda paralellik olmayan adam.

bir günde mi türedi bu çok isteyen arkadaşlar? dün niye bu kadar ılımlı konuşmadın da imkansız gibi gösterdin transferi?
  • http://www.ligtv.com.tr/…bahce-ve-gsaraya-kirgin-mi

10:40'dan itibaren ronaldinho için ne dediği kendi ağzından ayen beyan ortada olan adam.

bakın bakalım yalan mı konuşuyoruz gerçek mi?
10673 entry daha