şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
598 entry daha
 • an itibariyle ntvsporda yüzde yüz futbol programında rıdvan dilmen ile güntekin onay'ın sorularını canlı yayında cevaplamakta olan başkan.
 • yönetime geldiğinde cas'ta 12 tane dava olduğunu, ödenen borçlar sayesinde bu dava sayısının 4'e indirildiğini söyledi. bu devam eden davalar arasında en önemlisi matteo ferrari imiş. hani şu fener maçını sikip inönü'de 4 yememize sabep olan ferrari... vay be demirören...
 • ntv spor'daki yayında sezon sonunda kulübün finansal açıdan düzlüğe çıkacağını söylemiş, kendisine inanmak istediğim beşiktaş jimnastik kulübü başkanı.
 • "yıldırım bey çok iyi bir beşiktaşlı olduğunu herkes bilir. ben alacaklarını beşiktaş'a bağışlayacağından eminim" şeklindeki açıklamasıyla yıldırım demirören e iki diş gaz vermeye çalıştığı her haliyle belli olan yönetici.
 • eski kelimeleri kullanmaya çalışıp beceremeyen başkan. "bunların gerisi lâf-ı güzergâh" dedi. bu ne demek lan? ahahhaa :) şimdi de beşiktaş'ın "mehenk taşı" olduğunu söylüyor. "bî-fiil" çalışmışlar falan. abi zorlama gözünü seveyim, hepsi yanlış bu ifadelerin.
 • ntv spor'da ricardo quaresma hakkında açıklamalarına başlamıştır.

  eveeet, dediğine göre q7 önce €3 m'ye iniyor, bu hafta tekrar €3,75 m istiyorum demiş. kendisi de bunun üzerine beşiktaş için quaresma mevzusu kapatmıştır.

  dedikleri tamamen doğruysa:

  http://www.youtube.com/watch?v=wr9oprli8dk
 • az önce canlı yayında "beşiktaş için quaresma mevzusu kapanmıştır" açıklamasını yapan başkan.

  başkanın sözlediğine göre son görüşmelerde quaresma önce 3 milyon euro'luk teklifi kabul edip ertesi hafta tekrar 3.750.000 euro istemiş. bu görüşmelerden sonra da bu konunun kapandığını belirtti.

  "madem parası veriliyor peki neden oynatılmıyor?" sorusuna da quaresma'nın kadro dışında bulunmasının beşiktaş'a olduğu kadar quaresma'ya da zararlı olduğunu belirterek açıkladı.

  yine quaresma ile ilgili "madem beşiktaş'ı o kadar seviyordu o zaman indirime gitseydi."

  diğer taraftan kendisinin quaresma'yı kişisel olarak beğendiğini ve çok sevdiğini söyledi.

  egemen ve ernst için "indirimi kabul ederseniz kalırsınız dedim. kabul etmediler gittiler" dedi.
 • çatır çatır konuşup yüreğime su serpen adam. isteyen istediği kadar eleştirsin. beşiktaş bu haldeyken, yapılabilecek en iyi şeyleri yapıyor.

  ayrıca quaresmaseverleri de aydınlatıyor. dinleyin de öğrenin. şu aşamadan sonra indirim yapsa bile q7 bey, olmaz. taşak mı geçiyor lan 110 yıllık kulüple.
 • adam gibi adamdır. kulüple dalga geçen adama en güzel cevabı vermiştir.

  '''quaresma 3 milyona tamamım dedikten 2 gün sonra 750 bin daha fazla alabilmek için çark etti, tüm emeklerimizi yine karşılıksız bıraktı, sözünden döndü, 3.750'den aşağı inmem dedi. bundan sonra 3.750 ödeyeceğiz ve düz koşu yapmaya devam edecek, sezon sonu da gidecek. quaresma konusu kapanmıştır.'''
 • adam bu sezon sonu ekonomik duzluge cikacagiz diyor.

  sokayim quaresmaya çok afedersiniz.
  q7 resmen dalga geciyor bizle. takim kotu gidince, taraftar biraz q7 diyince bunu lehine kullaniyor. gecen hafta 3 milyona tamam demis. taraftar yuruyus falan yapti ya hemen 3.750 e cikarmis istegini yine. adam sizi kullaniyor resmen.

  4-5 tesis projemiz var bu yil diyor. gelirlerimizi çok arttiracak bu diyor. daha ne yapsin.

  hatalari var ve bunun da farkinda bence. mesela ibrahim altinsay, cem bilge istifalarinda fevri davrandim dedi. kizmakta hakli miydi? bence hakliydi. o gun basketbol takiminin zafer gunuydu cunku.

  neyse. fikret ormana inanilmaz guvenim var.

  bence suan tek yapmasi gereken, ahmet nur cebi, tamer kiran gibi yoneticilere basina fazla konusmamalarini soylemesidir. tamer kiran sıkı besiktasli ama biraz tez canli ve heyecanli biri anladigim kadariyla.
12417 entry daha