• adam gibi adamdır. kulüple dalga geçen adama en güzel cevabı vermiştir.

'''quaresma 3 milyona tamamım dedikten 2 gün sonra 750 bin daha fazla alabilmek için çark etti, tüm emeklerimizi yine karşılıksız bıraktı, sözünden döndü, 3.750'den aşağı inmem dedi. bundan sonra 3.750 ödeyeceğiz ve düz koşu yapmaya devam edecek, sezon sonu da gidecek. quaresma konusu kapanmıştır.'''
  • adam bu sezon sonu ekonomik duzluge cikacagiz diyor.

sokayim quaresmaya çok afedersiniz.
    q7 resmen dalga geciyor bizle. takim kotu gidince, taraftar biraz q7 diyince bunu lehine kullaniyor. gecen hafta 3 milyona tamam demis. taraftar yuruyus falan yapti ya hemen 3.750 e cikarmis istegini yine. adam sizi kullaniyor resmen.

4-5 tesis projemiz var bu yil diyor. gelirlerimizi çok arttiracak bu diyor. daha ne yapsin.

hatalari var ve bunun da farkinda bence. mesela ibrahim altinsay, cem bilge istifalarinda fevri davrandim dedi. kizmakta hakli miydi? bence hakliydi. o gun basketbol takiminin zafer gunuydu cunku.

neyse. fikret ormana inanilmaz guvenim var.

bence suan tek yapmasi gereken, ahmet nur cebi, tamer kiran gibi yoneticilere basina fazla konusmamalarini soylemesidir. tamer kiran sıkı besiktasli ama biraz tez canli ve heyecanli biri anladigim kadariyla.
  • %100 futbol programında konuşan başkan. onu dinlemeye ihtiyacım vardı. etrafta o kadar kirli bilgiler, yalan dolan şeyler vardı ki, kesinlikle bu söyleşi şarttı.

başkana bir beşiktaşlı olarak tam destek diyorum. hele ki, quaresma konusundaki duruşu tam bize göre. kusura bakma quaresma, seni çok seviyoruz ama son yaptığın da bize ayıp oldu.

hatırlatma: bu takım, bir maçta rakibe yaptığı hareketten dolayı pascal nouma'yı göndermiştir.
  • kendisine sormak isterdim geçen çarşamba q7 , 3 milyon euro verin dediğinde, 750 bin euro indirim yaptığında kabul etmemişken, bir hafta sonra fenerden 3 yedikten sonra neden kabul etmiş. madem 3 milyon euro vermeye razı olacaktın, q7 , 3 milyona oynarım dediğinde niye gönderdin adamı! sen bu iş çocuk oyuncağımı diyorsun, bir futbolcu ile 6 aydır çocuk oyuncağı gibi oynuyorsun. sen adama 6 aydır demedik laf bıraktma, durduk yere kadro dışı bırak, adam tamam 3 milyon verin oynayım dediğinde kabul etme, fenerden 3 yedikten sonra tamam gel diye çağır! iyi yapmış q7 ...
  • şu an beşiktaşın başına gelen en iyi şeydir kendileri

quaresmaseverlerin dikkatli dinlemesini rica ederim, almış paşam taraftarın bir kısım erken kesimini arkasına yönetimi oynatıyor oh mis bugün 3 milyon 1 hafta sonra 3.75
  • kendisinin söylediğine göre sokakta yürürken insanların "beşiktaş başkanı" sıfatıyla fotoğraf çektirdikleri kişidir. çok merak ediyorum siyah film kaplanmış lüks otomobilinden ne zaman inip yürüdü la acaba bugüne kadar bir başkanı sokakta öyle yürürken hiç görmedim amk

z.ö.g.e: beşiktaşlıyım fikret orman'ı da destekliyorum fakat halkla ilişkiler ayağına bu tarz bir şey söylemesi de komik yani
  • hitabet yeteneği kötüymüş kendisinin. kıyamam ya. her gün istanbul türkçesi duyan kulaklarınız mı aşındı.

ulan adam, daha bobo'nun borcunu ödediğinden bahsediyor, burada "iyi konuşamıyor yeaa" diye eleştiriliyor.

bari beyninizi kullanarak, haklı olarak eleştirin.
  • quaresma için "indirim istiyoruz, menejer bile 'indirim yapmam' diyor, madem öyle, madem biz zarar göreceğiz, o zaman herkes zarar görecek" diyerek yapılan blöfe rest ile karşılık veren beşiktaş başkanı. helal olsun. 100 küsür yıllık kulüpler kimselere oyuncak olmasın. arkadaş tamam rakip takım taraftarı olarak eleştirelim ama hitabetine laf söyleyerek eleştirmek biraz garip kaçıyor.
  • şimdi yapacakları iyi olabilir ancak burada da yazılmış, q7 ye 3.750 milyon istedi diye duruş sergilerken daha önce 3 milyona indirdiğinde istemeyen de bu yönetimdi. q7 ye gösterilen duruş haklı da olsa, ben de şimdi düşünüyorum q7'nin yerinde olsam, 3 e inmişken kabul etmeyip daha da indir ddiye tutturan adamların bir hafta sonra "gel panpa" demesine de kıl olurdum ne yalan söyleyeyim.

onun haricinde elini taşın altına soktuğu için memnunum şahsen taraftar olarak.
  • yaptıkları doğrudur, yanlıştır, tartışılabilir; fakat samimiyetine inandığım beşiktaş başkanıdır.

dip not: tüpçü ağzına sıçayım!
hesabın var mı? giriş yap