• seni çok savundum. yıllardır savunuyorum. ama bu sene takımın içinden geçtin. bu seneki bütün başarısızlığın sebebi sen ve ekibinsiniz.

türkiye liginin en önemli mevkisi forvettir. sen bu takımı sezona forvetsiz başlattın.

şenol güneş’in oyun stilinin en önemli pozisyonu forvettir. sen bu takımı sezona forvetsiz başlattın.

forvetsiz başlatman yetmedi elindeki tek adam gibi forveti de araplara kaptırdın.

bu sezon bu takımın kısır futbolunun sebebi sen ve ekibinsiniz . sağda solda takılacağına çık ve işini yap artık. işini yaptığını bize göster.
  • erdal torunoğulları’nı dışlayarak kurduğu futbol komitesinin meyvelerini yiyen başarısız başkan

futbol takımın iki senedir süren rezilliğine şuan personel maaşı dahi ödemeyen ekonomik olarak batık bir takım yaratmıştır

kendisini gerçekten tebrik ediyorum

zoru başardı ve başarızlıkta demirören’i bile geride bıraktı

kolay değil

mayıs ayı kongrede ekibi umut şafak metin üçlüsünü de alarak gitmesi nasip olur inşllah
  • kaçkere dedim bu adamın aziz yıldırım’dan farkı yok diye. dinletemedik! tecrübe ile sabit bazı şeyler. yavaş yavaş görmeye başladınız. kurtulmanız kolay olmayacak!
  • her sene en iyi oyuncuları satarak ve yönetimdeki en iyi adamları göndererek beşiktaşa büyük zararlar vermiştir. şenol hoca ile beraber istifa etmesi gerekir.
  • bala göte feda sezonundan sonra yaptığı transferler tuttu ve takım iyi bir ritim yakalamıştı ama 2. seneki şampiyonlukla birlikte takımın yaşlandığını göre göre, performansların düştüğünü göre göre hiç mir önlem almamış aksine yaptığı salakça transferlerle iyice sıçmış sıvamıştır.
  • istifa etmesini gerektirecek bir durum göremiyorum açıkçası, futbol takımının bu halinden tamamı ile şenol güneş meshuldür. ama yalan yok geçen sene fener maçından sonra saçmalayan futbolcularımız ve şenol güneş ile neden hiç konuşmuyor bilemiyorum.
  • motivasyonunu kaybedenler ile yollari ayiriyordu sn başkan. futbol takiminin tamamı ile yolları ayırıp sonra da kendisi ayrilmali.
  • üst üste iki sezon elde edilen şampiyonluklarda en büyük pay şenol güneş'le kendisinindi; tıpkı son iki sezondur oynanan rezalet oyunda olduğu gibi...
  • bu yaşlı takımın, bu oyunun, bu sonuçların tek sorumlusudur.
  • hayırdır komisyonlarınız mı az geldi?
    hayırdır sırıtarak poz verebileceğiniz adam mı bulamadınız?

çöp negredo iki gol attı diye kahraman ilan eden salak taraftara mı yanarsın
    daha çömez larinden umut bekleyen futbol ulamalarına mı?
    yoksa tolga-utku ikilisiyle sezonun geçiririz diyen ş.güneş e mi?
    vida mı tornavida mi esprilerine mi gülersin?

vitaminsiz oğuzhan(hahahah,o kulağını kapattığın parmağını al bir yerine sok)
    çöp negredo(adama talip çıkmadı zor bela araplara kakakladık amk)
    rakibini karşılarken geri geri kaçan vida(adama resmi talip 10m verdi)
    ne yaptığı belirsiz tolgay (resmi teklif bile gelmedi)
    langır lungur bindiren yerini kaybeden caner
    bel ağrısından zor oynayan g.gönül(yedekleyemedik bile)
    kale (sakarın dibini aldılar tolgay'ı aramazsak iyi,(arıyoruz)) allah'a emanet
    savunma kız çocuğu(ahhhh tosiç) gibi
    tır kamyonu roco
    ne yaptığı ne yapmak istediği belirsiz beş para etmez sidik yarışı elemanı j.lens
    canı isterse-dişine denk gelirse oynayan babel.
    ne ala takim be. bir ben eksiğim.

bu takımda top oynama aklı olan iki adam var, birincisi ve en tepedeki adriano ama artık nefesi yetmiyor, ikincisi q7 o da sıkılmış artık saçmalıklardan kafasına göre takılıyor.90+da iki senedir top oynamayan g.töre, m.pektemek kurtarıcı diye giriyor.o derece vahim durum.

aferim yönetim paralar cukka, takım salla, adalarda modalarda pozlar, bilet-dandik forma fiyatları tavan, seyirciye lay lay.

bazı yeni eklemelerle, yazmıştım yakın zamanda.o günden bu güne daha da kötüye gidiyoruz.

tanım: istifa etmesi gereken yönetimin başkanı.
hesabın var mı? giriş yap