şükela:  tümü | bugün soru sor
 • türk futbolunu yeniden izlenilebilir hale getirecek, futbolun güzelliklerini ön plana çıkaracak süper üçlü.
 • rakipleri ile ilgili demeçlerinden yola çıkarak fikret orman'ın pek aralarında yeri olmadığını düşündüğüm üçlüdür.
 • fikret orman aziz 2 olarak yer alır bu listede.

  fiko'nun olacağı yer, olsa olsa, "fikret orman-aziz yıldırım-ünal aysal" olur.
 • fikret orman'ın adının bir mirasyedi ve bir benzinciyle anılması züldür. sayın fikret orman'ın klasmanı farklıdır.
 • iki aydın insanın arasına bir yalaka akp'li neden girmiş anlayamadığım liste.
 • güçlü bir trio. üç büyüklerin başkanlarının bu şahıslar olması türk futbolu adına güzel gelişmeler doğurur.

  lâkin beşiktaş adına üzülürüm bu trio gerçekleşirse, çünkü en vizyonsuzu malesef bizim fikret orman. neden derseniz ali koç çıkıp scout ekibi hazır oyuncular izleniyor diyor, galatasaray'da emre utkucan bu işlere bakıyor beşiktaş'ta ise scout sorumlusu yönetici metin albayrak. evet yanlış duymadınız metin albayrak hani şu asıl işi gömlek satmak olan adam. izleme komitesinin başında da gökhan keskin bulunuyor şu yıllardır kulübe bir oyuncu kazandıramayan adam.

  şu bir gerçek ki ibrahim altınsay'dan sonraki dönemde beşiktaş'ın transfer komitesi diğer kulüpler gibi menajerlerin yönlendirmesiyle hareket ediyor. yani bu işler ahmet bulut ile bir nebze ilerler ama sonrası yok.

  ahmet bulut seni şampiyon yapacak oyuncuları getirir ama kulübün geleceğini sömürür.

  fikret orman eğer ki bu üçlü ile yarışmak istiyorsa acilen kulübün scout işini profesyonellere emanet etmeli + kulüp içindeki ahbap-çavuş ilişkilerine bir son vermeli.
 • yıldırım demirören, aziz yıldırım, adnan polat üçlüsünden sonra türk futboluna kemoterapi etkisi yapacak olan üçlüdür.
 • fikret orman'ın derdi aziz yıldırım'dır. aziz beşiktaşla uğraştıkça fikret orman da azizle uğraşmaktadır. zira fikret orman kaç defa fenerbahçe'nin büyük bir camia olduğunu, kişiler ile kurumların farklı olduğunu belirtmiştir. ben ne dursun özbek'e ne de mustafa cengiz'e laf söylediğini hatırlamıyorum. varsa öyle bir şey söyleyin. ali koç geldiğinde fikret orman da otomatikman söylemlerini değiştirecektir. aziz'e anladığı dilden konuşması onu aziz 2 yapmıyor.

  bu üçlü türk futbolunun umududur, geleceğidir. ha fikret başgan halen fbye yüklenmeye ve hatta ali koç a yüklenmeye devam ederse biz de eleştiririz her zamanki gibi. ali koç'un ne denli düzgün bir insan olduğunu biliyoruz. dolayısıyla ali koç'u hem gsliler hem de bjkliler destekliyor zaten. sportif başarı şart doğru ama aziz kalırsa türk futbolu iyice dibe çöker.
 • fikret ormanla ilgili yorum yaparken rakipleri ile ilgili demeçlerinden yola çıkacaksanız rakiplerinin başkanlarına,yöneticilerine bakmanız daha doğru olacaktır. adam tam olarak kişiye göre ayar çekmektedir. galatasarayın başkanı takip ettiğim kadarıyla çok aklı başında tamamen iş odaklı biri. umarım ali koç fenerbahçenin başına geçer. yıllardır özlemini duyduğumuz,görmek istediğimiz tabloları tekrardan görebiliriz.yeter artık ayrıştığımız.

  ayrıca dikkat ettim pavalı köpekleri baya bi havlatıyor hala fikret başkan.