şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bir galatasaray'lı olarak, beşiktaş'a çağ atlata bir başkan olduğu geliyor aklıma. siyasi kimliği zerre umurumda değil. ben ilyas salman'ı da izliyorum, orhan pamuk da okuyorum siyasetten uzak. bir türk olarak, ülkemizi avrupa'da aslanlar gibi temsil eden bir takımın öncülüğünü ettiği için de kutluyorum.
  • sayesinde ergenliğe adım atmak üzere olan birkaç döl israfını da sonsuzluğa göndermeme sebep olmuş başlıktır.

    madem merak ettin ben aklıma geleni söyleyeyim. bir porno dvd kapağı düşün. bir sağına bir soluna iki sarışını yatırmış shane diesel.

    filmin adı : drilling blonde bitch sisters
  • genellikle biz renkli diye tabir edilen grup tarafından yalaka olarak tanınmaktadır. ama siyasi görüşü ve düşüncesi bir kenara bırakılıp değerlendirilmesi gereken başkandır. benim aklıma fikret orman denilince zeka geliyor. adam gerçekten zeki bir başkan. hesap kitap anlamında gerçekten çok iyi. adeta bir kayserili kafası var kendisinde. beşiktaş'ı 2 senede nerelere getirdi tablo ortada. beşiktaş ulan beşiktaş. fenerbahçe ve galatasaray'ın altında hep ezilen şerefli üçüncülük diye zırvalayan ortalama 10 yılda 1 şampiyon olan bir beşiktaşı bu adam takım yaptı. beşiktaş kollanıyor ediyor diyenlerde olacaktır belki ama konumuz bu değil. bu adam büyük bir başkan gerçekten. beşiktaş'ı bile bu hale getirdiyse bu adama fenerbahçe veya galatasaray'ı verseler neler yapar kimbilir.