şükela:  tümü | bugün
  • bu nbht da içinde rte olan her başlığa elinde tuzla koşmasa olmaz amk.
    hay cehape zihniyeti amını yumruklasın senin.

tanım: siklenmemesi gereken troll bir bok sineğinin vızıltısı. ışbu girinin fikoyla alakası yok.
  • ...
  • ne demiş bir beşiktaşlı: rte'ye yalakalık yapacağım derken kendi açtığı başlığa ikinci entryyi giren, gitsin anasının amına girsin.
  • fikret orman hatasız değil. yaptığı yanlış tercihler oldu, oluyor, olacak. neticede insan. senin benim gibi. işi teraziye koyduğumuzda kendisinin artıları eksilerinden daha fazla. hatta artıları ile eksileri arasında dağlar kadar fark var.

bu veriler ışığında kendisini istifaya davet eden yeni türeyen ve güya kendine muhalif diyen kitle beşiktaş içindeki habis urdan başka bir şey değil benim gözümde. yüksek ihtimalle başkan adayları sağanak falan bunların. gerçi hali hazırda beşiktaş başkanlığına fikret orman karşısında aday olacak kimse yok. buna sağanak da dahil. bunu bildikleri için sosyal medyada algı kasıp fikret orman'ı istifa ettirmek istiyorlar ki kendilerine alan açılsın.

allah bu beşiktaş düşmanlarına fırsat vermesin. ilk seçimde yeniden mührü fikret orman'a vuracağız inşallah. hayreti mucip.
  • adam zaten istifa etti. karşısına çıkıp aday olabilirsiniz.
  • bir galatasaray'lı olarak desteklediğim kampanya. ama objektif bakacak olursak şöyle söyleyeyim ki belanızı mı istiyorsunuz ulan? fikret orman seba'dan sonra iz bırakabilecek kalibrede bir başkan, yıldırım demirören'li günlerinizi çabuk unutmuşsunuz anlaşılan.
  • "benim motivasyonun düşerse beşiktaş çöker" cümlesinden sonra artık yavaş yavaş, ciddi ciddi dillendirilmesi gerekendir.

sen kimsin başkan bi anlat da bizlerde bilelim. bu ego, bu kibir nereden geliyor? başımıza küçük rte küçük aziz mi olacaksın? kim bilir kim tanırdı seni acaba beşiktaş'a başkan olmasan. cumhurbaşkanı'na 1km yaklaşamazdın beşiktaş başkanlığı olmasaydı, şimdi senin çocuğun mu oldu beşiktaş?
    hayırdır beşiktaş sana babandan miras mı kaldı? bırak senin motivasyonunu 7 sülalenin motivasyonu düşse beşiktaş'a birşey olmaz. burası 120 yıllık bir kulüp. sürekli şenol güneş'e eleman göndermeleri yapıyorsun ama unutma sende burada elemandan başka birşey değilsin. beşiktaş taraftarındır. güç zehirlenmesi içinde boğuluyorsun farkında değilsin ama yeri ve zamanı gelince bu taraftar seni kendine getirmeyi çok iyi bilir. haddini aşma.

not: göt yalayıcıları "başkandan önce bitmiştik, ölmüştük" demeden önce "akp'den önce yol yoktu, su yoktu, tüp kuyruğu bekliyorduk" zihniyetini de bir düşünsün derim. sonra gelip burada fikret orman güzellemesi yapıp, diğer tarafta tayyip erdoğan eleştirisi yapmayın.

edit: bir kere bile yıldırım demirören'i desteklediysem, bir kere stada beleş girdiysem orospu çocuğunun da orospu çocuğusuyum. ama dedim ya "yol yoktu, su yoktu, tüp sırası vardı" zihniyeti ile sizin zihniyetiniz aynı. orada en ufak bir rte eleştirisinde ya fetöcü ya vatan haini oluyorsun, burada da en ufak fikret orman eleştirisinde tüpçü oluyorsun, troll oluyorsun, beleş biletçi oluyorsun. işiniz gücünüz ötekileştirmek. hiç farklı bir düşünce olmasın.

öyle kolay değil o işler yıldırım demirören saksocuları.
  • son zamanlarda aziz sendromu yaşasa da ben de kredisi hala olan başkan. o yüzden katılmadığım slogan..