şükela:  tümü | bugün
 • ekleme: başlık başa kalmış ilk girdi ekran görüntüsü maalesef yok

  kardeşim yok mu sözleşmen git ticaret mahkemesine, git icra müdürlüğüne tedbir mi koyarsın haciz mi koyarsın varsa hakkın ara. sözde sesini duyuramamış ama bugün bir anda nasıl oluyorsa gazetelere manşet olabiliyor. dediğimi yapsaydı gazeteciler seni bulur hatta mahkemeden bütün detayları öğrenirler haber yaparlardı.
 • cumhurbaşkanlığı değil sanki 5. icra mahkemesi amına koim. hakkın alacağın varsa git mahkemede yasal yollardan evraklarınla sözleşmelerinle hakkını ara. bir insanın hakkını yiyen bok yesin fikret başkan da dahil. götü sıkışan sıyın cımhırbışkınım.
 • ticareti yeni yeni öğrenmeye başlayan adamcağızın beyanı... işi alacağım diye ihalede 16 milyon euro'ya inmeseydin öyleyse, dip fiyat ver diye kafana silah mı dayadılar?

  ettiğin zararı fikret orman'dan aldığın ders ücreti olarak kabul edersin... beceremiyorsan da bundan sonra ticaret yapmazsın...
 • adam ihaleye girmiş kazanmış bjk paranın üstüne yatmış. adam verdiğin teklif yüzünden zarar ettim demiyor bjk para vermediği için iflasın eşiğine geldim diyor. bu da sana ders olsun diyen göt umarım başına aynısı gelmez.
 • zararına teklif ver sonra onu bile düzgün yapama (altyapı yetersizliği) sonrasında verdiğin süreye uyma sonra dolandırıldım. he amk.
  onu manşet yapan gazete ve gazetecide suç işlemiştir oda ayrı bir entry konusudur.
 • ticari bir ibneliktir. fikret orman'ın değil yalnız, iz inşaat'ın yaptığı. iflas eşiğindesin, borçların gırtlağına gelmiş, sen kalkıp dip fiyattan ihaleye giriyorsun. iş bitip, paranın tamamını alana kadar iflas ediyorsun, iflas erteleme istiyorsun. beşiktaş ise kılı kırk yarıp bir an önce inşaatı bitirme derdinde. onca iş, güç, engelleme arasında kalkıp senin borçlarını ödüyorlar, kiralayamadığın vinçleri kiralıyorlar hatta sokaktaki nalbur hesabını ödüyorlar. sen de utanmadan koca kulübü iftira yoluyla karalıyorsun. sen bat zaten, geç bile kalmışsın. neymiş, kulüpten alacağı varmış. ulan şirket sahibi adamsın, kayyuma atanmışsın, sen nereye alıyorsun o parayı, devlet alacak. senin şirketin batmış artık, devlet kayyuma devretmiş. bu saatten sonra şirket dışı borçlarına yönel sen. anasını sikmişsin zaten şirketin, devlet götünü kurtarabilirse ne ala!

  bir de lakap takıyorsun başkalarına, şimdi o borçaların üstüne bir de manevi tazminat binsin de gör bak, yol yordam bilmeden, toplama-çıkarma bilmeden ticaret yapmanın sonunu.

  --- spoiler ---

  bugün fanatik gazetesi’nde yer alan “fikret orman’a şok suçlama” başlıklı haber gerçeği yansıtmamaktadır.

  kulübümüz tarafından, “vodafone park halatlı germe membran çelik çatı imalat ve montaj işleri” ihalesine çıkılmış olup, 05/06/2014 tarihinde iz inşaat madencilik sanayi ve ticaret a.ş.’ye ihale edilmiştir. ihale bedeli 16.700.000 euro olup, kdv ile birlikte 18.336.640,93 euro’ya bitirilmiştir. firma işi fransız ortağı freysash ile yürütürken iş sonuna doğru maddi problemler yaşamasından dolayı iflas erteleme talebinde bulunmuştur.

  bjk beşiktaş inşaat ve ticaret a.ş.; işin bir an önce bitirilebilmesi için firmanın inşaatta kullandığı vinç kiralarını, iz inşaat’ın çelik halat sistemlerini yapan firmaya olan ödemelerini, piyasada yaptırdığı ve ödeyemediği demir imalat bedellerini ve hatta istanbul’da mal aldıkları nalburlara ödenemeyen borçlarını firma cari hesabından karşılayarak ödemiştir. firmanın bugün itibariyle çatı inşaatından dolayı kulübümüzden alacağı 156.256.44 euro olup, bu ödeme de iflas erteleme durumunda olan firmaya değil, atanmış olan kayyuma ödenecektir.

  kulübümüzün bir mahkeme durumunda bile olmadığı ticari bir iş ilişkisinin tamamen gerçek dışı ve içeriğinde gerek kulübümüze gerek başkanımıza hakarete varan saygısız, yakışıksız ifadelerin yer aldığı röportajla tam sayfa haber olarak sunulması, fanatik gazetesi ve bağlı olduğu doğan yayın grubu yayıncılık ilkeleriyle bağdaşmamaktadır. kulübümüzden görüş alınmadan, haberin doğruluğu teyit edilmeden yapılan, içerisinde kulübümüze ve başkanımıza hakaret içeren ifadelerin olduğu bu haber ile ilgili gerekli düzeltmeler yapılana dek fanatik gazetesi ile kurumsal ilişkilerimiz dondurulmuştur.

  kulübümüzün ayrıca haberde geçen yakışıksız ifadelerden dolayı ilgili kişiler hakkında hukuki süreci başlattığını kamuoyunun bilgilerine sunarız.

  beşiktaş jk
  --- spoiler ---
 • sorup sorgulamadan, araştırıp etmeden bilgi paylaşmak milletçe hastalığımız. bu durum göz önüne alındığında, fanatik gazetesinin yaptığı da bundan başka birşey değildir. bilginin doğruluğu ya da yanlışlığı bunu değiştirmez.
 • stadın parasını tayyip vermiş ya gitsin ondan tahsil etsin. yerse.
 • (bkz: tekzip nedir ne için yayınlanır) .

  ayrıca bu ülkenin iki sülün osman'ı varsa bunlardan biri orjinal olanı, ikincisi ankara sınırları içinde ikamet edenidir.
 • bir bjkli olarak adam hakli gibi duruyor. bir de icerigi okuyun lutfen. 16 milyon euro teklif vermis ihaleyi almis, 12 milyon euroluk kismi gec odenmis; 4 milyon euro ise hic odenmemis. ustelik telefonlara dahi cikmayip odemiyorlarmis. adamin derdi ihaleye girdigi paranin az olmasi degil, o parayi alamamasi. ıcerigi okumadan yazmayin; kraldan cok kralci olmayin. ortada gec odemelere ragmen zamaninda teslim edilmis bir is var; adam iflas noktasina gelmis. sezar in hakki sezar a.

  sulun osman benzetmesini stad insasinda calisan diger kisilere de odeme yapilmamasi uzerine yapiyor. ıddialari dogru ise hakli olan adam.

  ps: gelen uyarilar uzerine 4 milyon tl demis borc icin sanirim ancak roportajin ust kisminda da 16 milyon euro ihale bedeli; 12 milyon euro besiktasin odeme yaptigini belirtmis. buradaki hesaptan da 4 milyon euro oluyor borc. hangisinin dogru oldugunu bilemedigim icin duzeltme yerine dipnot ekledim.