şükela:  tümü | bugün
  • daha önce carsi grubunun gezi park eylemleri sirasinda besiktas'i siyasete bulastirmayin diyen sahsin yedigi nanedir. besiktas taraftarinin atatürk pankarti acmasinin, siyasidir diyerek engellendigi bir ortamda akp kongrelerinde fink atan besiktas gibi bir klübün baskani beni utandirdi.
    sampiyonluk kutlamalarini ramazan diye bir ay ertelemek sacmaligi da ayni sahsa aitti,
    her firsatta konusmasinin büyük kisminda birilerini onore eder hep. bu nasil besiktas baskani ? bu mu efsane? süleyman seba görmüs bir klübün baskani gercekten fikret orman ve onu taraftar bu sekliyle bagrina mi basiyor? ne oluyor arkadaslar ? besiktas'i siyasete bulastirmayin diyerek akp kongrelerinde gezmek nedir ? stadin adini da 15 temmuz sehitler park yapin bitsin.
    https://pbs.twimg.com/…ia/dvnb1lgx4aaf7yy.jpg:large

edit: #74011491 iste ahlak bu seviyede. özelden atsan neyse ulu orta yazdigin seylere bak.eksi sözlük yönetimi gör bunu gör. akp elestirisi yapamaz olmusuz burada.yedigimiz küfürlere bak.yaziklar olsun.
  • gotham şehrini temsilen katılmıştır olum; niye hemen kötüye yoruyorsunuz? bugün batman, yarın robin!!

tanım: şaşırtmayan bir doğa olayı.
  • ne var lan bunda ?

normal olan birşeyleri nasıl bu kadar dallandırıp budaklandırıyorsunuz valla helal size.

(bkz: her boka muhalefet sözlük yazarları)

zamanın da başlık sahibinin gönül verdiği takım galatasaray yönetiminin o dönemin başkanı mesut yılmaz'ın dizinin dibinden ayrılmadığını, kapılarında yattıklarını bilmezler.

fikret orman akp kongresinde görüntülenmiş
  • yanlıştır kardeşim yanlış. milyonlarca taraftarı olan bir takımın başkanısın sen. temsil ettiğin koskoca bir camia var ve sen gidip bir siyasi parti kongresinde boy gösteriyorsun. bakın resmî görüşmeler, davetler olabilir takımlar devlet büyüklerini ziyaret edebilir, başkanlar görüşme yapabilir ama parti kongresinde bulunmak taraf olmaktır. vizyonunu çok beğendiğim fikret orman’ın vizyonsuz hareketidir.

edit: imla.
  • (bkz: ne var bundahahahahaha)

ulan aynısı başka takımlara olsa devrimci, solcu, tinerci damarınız tutar ama kendinize olduğu zaman hep yaptığınız gibi ne var yani ne var ki? moduna giriyorsunuz, yakışır.

edit: yıllarca kafamızı s.ktiniz kupalar kazanacağımıza şerefli 3. oluruz diye. şimdi görüyorum ki "banane siyasetten ben takımın futboluna ve verdiği keyfe bakarım" diyen pragmatistlere dönmüşsünüz.

bir başka arkadaş yazmış, onun dediklerine aynen katılıyorum. takım başarılı olduğu müddetçe fiko, şenol, q7 gibi adamların yaptıkları, hareketleri, söylemleri destek bulmaya devam edecek ama takım kötü gittiğinde bu tayfanın muhalif kimliği ortaya çıkacak.

daha şimdiden şenol ve q7 için kazan kaynamaya başladı. sene sonu şampiyon olunamayıp "şerefli üçüncülük" gelirse bu mahalif tayfanın ilk yiyeceği adamlar bunlar olacak.

eğer olur da fiko'nun bu hamleleri ilerde sonuç vermez de beşiktaş 2-3 yıllık bir duraklama dönemine giderse bu başlık altında "ne var ya bunda" diyen kitleyi "pektemek kalsın fiko gitsin" derken bulabilirsiniz, sakın şaşırmayın.
  • eskiden mesut yilmaz'in dizinin dibinden ayrilmayanlarin olup olmamasi degil konu.konumuz besiktas'i siyasete bulastirmayin deyip kongrelerde,dev iftar masalarinda fink atmak.kaldi ki eskiden mesut yilmaz ile yakin olmak ile simdiki güce tapan sanatci,isadami ve futbol camiasinin cikarlari arasinda daglar kadar fark var.ayrica senin klübünün acmak istedigi mustafa kemal atatürk pankartina da izin verilmemis, futbola siyaset giremez diye.sen rahatsan ben daha rahatim problem yok.benim baskanim resmi davetler disinda kongre kongre fink atsa ben utanirim, eger bana bununla ilgili delil sunarsaniz gercekten utanirim, problem yok diye dolasmam.sorgularim en azindan. fanatiklik yapilacak yerler var yapilmayacak yerler var.
    senin baskanin kendi en büyük taraftar grubun carsi'y satmis senin dedigin lafa bak.
  • başlık sahibi yazar arkadaş ne çabuk unutmuş saraya gidip malzemecisine kadar yaladıklarını?
  • fikret orman’ı sevmeme nedenlerime birisi daha eklenmiştir. beşiktaş’ın başkanı olarak siyasi partiler ile arasına mesafe koyması şarttır. bu mesafeyi koyamayacak kadar parti aşığı ise başkanlığı bıraksın.
  • beşiktaş taraftarının çoğunluğunun sol görüşlü olduğu gerçeğini değiştirmeyen olay.

galatasaray başkanı che guevara tişörtüyle çav bella söyleseydi, galatasaray taraftarının çoğunluğunun sağ görüşlü olduğu gerçeği değişecek miydi? değişmeyecekti. e o zaman dans. herkes önünden yesin.