şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: o stadı verdiğimiz paralarla yaptılar) başlığında işlenen konu malum...

  cumhurbaşkanı dün çıktı ve açıkça dedi ki;" o stadı beşiktaş yapmadı, biz yaptık, parasını biz ödedik."

  stad yenilemesi söz konusu olduğu tarihten bu yana, katıldığı her platformda, uzatılan her mikrofona, "stadımızı biz kendimiz yaptık ve kimseden de bir kuruş yardım almadık" diyen, beşiktaş başkanı fikret orman'dan beklediğim davranıştır.

  çıksın televizyonlara, açık açık söylesin, hesapları ortaya koysun, "bu stadı biz yaptık, cumhurbaşkanının söylediği doğru değil.." desin...

  bu sert kaçar deniliyorsa, "sayın cumhurbaşkanımız yanlış bilgilendirilmiş" desin...

  ama sanırım çıkamaz ve çıksa bile " sayın cımhırbışkınım ne derse doğrudur." dışında bir şey diyemez.
  çünkü kargalar sürü halinde vs vs vs...
 • rtenin her söylediğine inananların beklentisi

  ya da işlerine gelene inanıyorlar

  onlarca kere söylendi, açıklandı ama boşunaymış belli ki

  evet devlet yaptı jest olsun diye da adını vodafone koydu
 • fiko fiko fiko.
  tasması reisin elinde olan fiko.

  herkese atar yapıyor evet çıksın söylesin bu stadı kimsenin kıçını yalamadan biz yaptırdık desin. ama nerdeeeeee.
 • c.başkanını yalanlayacak got kimsede yok bu ülkede. ne fikret ormanından bahsediyorsunuz siz. çıkıp haklıdır demese yeter.
 • negredo'nun 35 gol atması daha inandırıcı.
 • (bkz: öyle bir toto yok)

  onun yerine bi sahur programına katılıp "yoga diye bir şey çıkarmışlar, ne ki bu yoga namaz dururken" diyebilir.
 • saçma sapan bir beklenti.
  beşiktaş'ın stadını devlet yapmış, galatasaray kendi yapmış, başkası başka birine yaptırmış. bu konunun bu kadar büyütülmesi çok saçma. futbol oynayarak bizi eğlendirme dışında bir amacı olmayan spor klüplerinin stadının kimin tarafından yapıldığının tartışılması kadar saçma bir şey yok. beşiktaş kendisi yapmış olsa beşiktaşlılar çok sevinecek diğerleride kahrolacak sanki.
  bence asıl devlet yaptıysa beşiktaşlılar sevinmeli. bedavaya stad sahibi oluyorlar. olan diğer taraftarların vergilerine oluyor.
 • "çıkıp haklıdır demese yeter" demiş birisi. ben artırıyorum ve eğer çıkıp bir şey diyecekse, "evet cumhurbaşkanımız çok doğru söyledi" demesini bekliyorum.

  nedendir bilinmez fikret orman'dan sürekli bir muhalif açıklama beklentisi, akp ve rte karşıtı duruş beklentisi var. gider yapsın, cevap versin. vesaire vesaire.

  siz nerede yaşıyorsunuz birader?

  şimdi fikret başkan çıkıp "devlet sadece 50 milyon vermistir. o da sponsor desteğidir. 350 küsür milyon lira kulübün hesabına harcanmıştır. vodafone sponsorluğu vs." dir dese. fikret orman'ın ve besiktaş'ın anasından emdiğini burnundan getirirler. bırakın hikayeyi.

  fikret orman kim? aydın doğan adama mektup yazıyor. ağlıyor. etme reyis diyor. yıldırım demirören'in babası telefon açıyor hüngür hüngür ben ettim sen etme diyor. ülkede rte'ye kimse gık diyemiyor ama sürekli fikret orman'dan bir atar gider bekleniyor. ona kadar ülkede onbinlerce kodaman var. fikret orman emin olun gariban kalıyor bunların yanında. antalyaspor'un 1984 doğumlu başkanı bile "benim mali durumum fikret orman'dan iyi diye onu hor mu göreyim yani" diyor.

  benim esasında umrumda değil. mesela stadyumun %100'ünü devlet vermiş olsa? banane yani versin amk. 200 tane stadyum yapıldı bir tane de bize yapsınlar. çok da s*k*me. ama gerçekte olan bu olduğu için yazıyorum. kulübün parasıyla yapıldı stadyum. biz kulübün tahtasına 400 milyon stadyum giderini çotank diye koymuşuz. ayrıca rte de açılışta "devletimizin de 50 milyon tl desteği oldu" diye kendi ağzıyla söylemişti. aslında bunları buraya yazmama da gerek yok. herkes neyin ne olduğunu biliyor. kaldı ki stadyum da 2 buçuk senede bitti ve (yanlış değilsem) iki defa da kaynaksızlıktan durdu.

  şimdi diyelim devlet stadyumun bütün parasını vermiş olsun. ampute milli takımının şampiyonluğunun kutlandığı ortamda söylenecek laf mıdır şimdi bu? zaten hiçbir stadyum kulüplerin değil hepsi kira iken? bu çirkinliğe bir de cevap mı verecek fikret orman. zaten en baştan bu sakat.