şükela:  tümü | bugün
  • tff, demba ba'ya yaptığı şike teşebbüsü sebebiyle fikret orman'ı etik kuruluna sevk etmiş. bu skandalın resmi kurumlara sevki bile bişeydir. gözümüz artık tff'nin üzerinde. adil olun, beşiktaş'ın istediklerini değil, kural kitabı neyse uygulayın.

üzülerek söylüyorum ki, fikret orman'ın gereksiz çıkışı yüzünden "at şikecisi" algısından sonra "transfer şikecisi" algısı da beşiktaş'ın üzerine yapışacak gibi duruyor. hayırlısı.

(bkz: fikret orman)
    (bkz: demba ba)
    (bkz: tamer tuna)

link: http://www.sporx.com/…etik-kurulunda-sxhbq698649sxq
  • fiko'nun akhisar oyuncularına yavşamasını engelleyecek olay.

hadi gelin caner 6 maç q7 5 maç diye ağlayın şimdi tinerciler. meşrulaştırırsınız belki. :)
  • etik kurulunu da pfdk'sini da mhk'sini da ustuste koyup sezon sonunda...

anladiniz siz onu.
  • yaptığı, en iyi niyetli yaklaşımla, akılsız açıklamalarının kurbanı olan fikret orman’ın etik kuruluna sevk edilmesi gayet olağandır.

bir beşiktaşlı olarak her şeyin adaletli olmasından yanayım. beşiktaşlılığın da böyle bir şey olduğunu bilerek yetiştim. bu açıklamaların karşılığı neyse yapılması taraftarıyım. yok öyle boşboğazlık.
  • üzülerek söylüyorum ki 2010-11 sezonunu kastederek beşiktaş için "at şikecisi" diyerek tam 14 maçın sonucuna yasadışı yollar ile etki ettiğini kabul eden fenerbahçeliler görüyorum...

hayırlı olsun...
  • fikret orman'ın yaptığı hakikaten saçma sapan bir hareketti. eğer kural kitabında cezası varsa, başkası yaptığında da aynı şekilde uygulanacaksa ceza verilsin. bakın başkalarının ne yaptığı da önemli değil, ben kendi yaptıklarım ve söylediklerimden sorumluyum. kendi takımındakiler yanlış bir şey yaptığında üstüne yatmaya çalışanlar da değil muhatabım, sadece karar verenler adil olsun yeter, başka bir şey istemiyorum.

gerçi "şike sahaya yansımadı" diye aklanan (!) oldu bu ülkede, demba ba'nın direkten dönen topu bile herhangi bir şike olmadığının tek başına ispatı zaten. "bile bile direğe vurdu" diyen bile gördü bu gözler de beyin fonksiyonları düzgün çalışan, aklı, vicdanı hür herkes farkında ortada herhangi bir şike olmadığının. dediğim gibi, fikret orman'ın açıklaması "abi ne gerek vardı şimdi? saçmaladın" dedirtti, onun da cezası varsa çeksin ama o kadar işte. ötesi yok.
  • en ağır ceza verilmeli 1 hafta da açıklamalarıyla saygısızlığıyla göztepe'mizi karıştırdı amacına ulaştı 3 istanbul takımlarının arasındaki kedi köpek olayı bizi ilgilendirmez. bazı koşmayan yazarlarda demba ba'ya tamer tuna'ya ifrira atıp havlamasın.
  • gerçekten bu adamı etik kuruluna sevk etmek tam bir mallıktır.

o toplantıda soruyu soran şahıs 3 kez soruyor. ancak istediği cevabı alabiliyor.

şimdi, kafası çalışan herkes demba ba'nın beşiktaş'ı ne kadar sevdiğini bilir. hatta göztepe de oynamasının sebebi de tamer tuna ile olan geçmişi. bu kadar bağları kuvvetli olan bir futbolcuyla ilgili hemde medyaya açık açık bir şeyler söylemenin gerçekten futbolcunun kafasını karıştırmak için mi olduğunu düşünüyorsunuz? o zaman gerizekalısınız.

2 sezonun şampiyonu, iç sahada yavşak hakemler ve rvp denen karaktersizin maçını saymazsak namağlup durumda olan bir takımın yeni yükselmiş bir takıma karşı gerçekten kaybedeceğini mi düşünüyorsunuz? o zaman malsınız.

onuda geçtim bu sahada bu sezon ne gs neden ezik ne de fb denen ezik şut bile atamadı nerdeyse. ama göztepenin maçı sattığını düşünüyorsanız o zaman aptalsınız.

ulan bu ligde canere ceza vermek için kural uydurulmuş yetmemiş ondan sonraki haftalarda aynı kural işletilmemiş bunu sorgulayan yok. çünkü beşiktaşa karşısınız hepiniz.

fenerbahçe maçı öncesinde taliscaya faul yapılıp taliscanın sarı kart görmesi de kimsenin umrunda değil.

gs-ts maçında burak denen karaktersizi kimse konuşmadı mesela bu kadar. adam ofsayata düşmekten oyun oynamadı. ama bakıyorsun demba da 30 metreden kalecini zar zor dokunup direkten çıkan şut atmış ama hala maçı satmış oluyor.

ulan bu takım şampiyonlar liginden namağlup çıktı. sizin götü boklu işlerinizden anlamaz.

zamanında türkiye kupası finalinde de şike yaptık dediler baktık o maçı zar zor penaltıdan kazanmışız. sattı denilen ibrahim akın penaltıdan gol attı.

neyse siktirin gidin köşede oynayın. siz böyle şerefsizlikler yaptıkça ligin kalitesi iyice düşüyor.
  • okumadan önce bakayım bir neciymiş dedim, fenerliymiş.

haklısın kardeşim, fikret orman şikeye de teşebbüs etmedi, vatanın ve milletin ana yasal bütünlüğünü tehdit edici unsurlar var yaptığı harekette, ağırlaştırılmış müebbet almalı .

lütfen gözün üstlerinde olsun, sen koruyup kollamazsan halimiz nice olur yiğidim.

dinle de kendine gel
    (bkz: susrmsn grzklı, pln ağlıyo)
  • aziz yildirim hakem odasi basinca da etik kuruluna sevk edildigi icin adaletli bir karar olmmmm , yalanin sonunu bile getiremiyorum : )