şükela:  tümü | bugün
  • https://pbs.twimg.com/…ia/dgou8y1w0aaydoz.jpg:large

ülkede geldiğimiz son durum maalesef bu. beşiktaş taraftarlarınca iki transfer yaptığı büyük başkan statüsüne yükseltilmiş zatın açıklaması.

edit : açın bakalım ne demiş başkanınız. dezenformasyoncular iş başına gelmiş hemen. az kıvırmayın.

https://www.youtube.com/…tch?v=407q20m22zm#t=23m20s
  • başka bir yorum yapsa sıyın cımhırbışkını kızar ama... başka türlü ayarlanmıyor o hakemler,fikstür vs.

şöyle efendiyiz böyle duruşumuz var diye gezeceğine biraz adam ol da aklından geçeni söyle be fiko...
  • allah da onun belasını versin dedigim acıklama
  • ulan sizin meşhur sıyın cımhırbışkınımınıza ayarın hasını birkaç gün evvel çekmiş, hala ağlıyorsunuz. olmayacak duaya amin diyorsunuz.

adam pankarta siyasi demiyor. tff siyasi olarak değerlendirip içeri almayabilir bizim elimizde değil diyor. kulübe siyaset giremez diyor.

bu kulüp1453 kartalları denen bela yüzünden neler çekti. kulüp başkanı bu adam. yarın bu güruh çıkıp rte pankartı açarsa ne yapar hiç düşündünüz mü? herif bu kapıdan içeri sokmuyor kulübü, koruyor.

boşuna hiç algı kasmayın. inanmadığınız şeyler söyleyerek insanlıktan çıkıyorsunuz.
  • tinerci ikiyüzlülüğü bakalım ne diyecek.
  • adam pankarta siyasi demiyor algı yapmaya çalışan sikikler.

''pankartın içeri sokulup sokulmaması bizim insiyatifimizde değil. bu sorunun muhattabı ben değilim.'' diyor.

bak tekrar oku: ''pankartın içeri sokulup sokulmaması bizim insiyatifimizde değil. bu sorunun muhattabı ben değilim.''

benim elimde olan bir şey yok diyor, ya gerizekalısınız anlamıyorsunuz ya da kötü insanlarsınız çarpıtma yaparak algı yaratıyorsunuz.
  • bahse konu olan kişi adam değil, sadece başkadır.

adam olmak yürek ister.
  • atatürk gibi ülkenin ortak değerini siyasi diye ötelemeye çalışan bu eleman diyor ki siyaset bizim işimiz değil.
    peki o zaman adama sorarlar niye erdoğan'nın cumhurbaşkanlığı adaylık toplantısında en önde yerini aldın?
    niye erdoğan'ın iftarına koşa koşa gittin?
    bak stad açılışını söylemiyorum bile.
  • tinercilerin ama bışkınımız öyle dimik istimidi böyle dimik istidi diyerek çirkef yüzlerini bir kez daha gösterdikleri vaka'dır.